Skocz do zawartości

Gry na GF7600GT (1600x1050)


Recommended Posts

Hej,

 

Idą święta a z nimi kilka wolnych chwil na relaks. Nie grałem od wieków. Poszukuje jakiegoś tytułu nad którym będę mógł spędzić kilka godzin. Pewnie gra będzie z allegro albo z jakiejś extra klasyki czy cuś. Ważne aby była dostępna. Zaproponujcie coś please... ważne aby miodne było. Grałem w NWN, CIV4, TDT Deluxe, X-com TFTD, Falluout tactics. Gra musi chodzić płynnie na grafie GF7600GT w 1600x1050,q6600 i 8GB ramu.

 

Pozdrawiam

Kuba

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony poleciłbym Tobie Two worlds 1 i 2 ale raczej cz 2 może chodzić na low/ medium no i ta cena , skyrima jak byś mial kase zeby kupić, ze strategi to muśle ze Medieval 2 + dodatek, a także Settlers 6 wg mnie najlepsza :) .

Link to post
Share on other sites

Szukam bardziej strategii, tycoona albo rpg

KotOR 1 i 2

Jade Empire

Dawn of War

Overlord

Disciples 2

HoMM 3 i 5 (piątka może trochę mulić)

 

Grałem w NWN

wraz z rozszerzeniami? jeśli nie to polecam hordes f the underdark no i dwójkę także z dodatkami jeśli nie była grana, choć z dostępnością dwójki jest słabo

Link to post
Share on other sites

Dwójkę NWN kupiłem sobie na zeszłe święta, ale gdzieś sobie ktoś pożyczył i nawet nie wiem kto. :( Musze poszukać wśród znajomych.

Dzięki wszystkim za opinie. Jakby ktoś jeszcze na coś wpadł to będę zaglądał. Święta są raz w roku. :) Zauważyłem że tylko wtedy gram :)

Link to post
Share on other sites

Oj na 7600GT w 1600x1050 będzie ciężko... miałem tą kartę, i w 1440x900 często się dławiła przy bardziej wymagających grach.

 

No cóż od siebie polecę z RTSów Warhammera 40000: Dawn of War - koniecznie jedynka, bo dwójka prawdopodobnie będzie miała problemy, i jeżeli w ogóle ruszy to na minimalnych. Ponadto z RPGów Dark Messiah of Might & Magic - gra nie jest jakaś wybitna, ale przyjemnie się w nią gra, szczególnie po wszystkich patchach, bo na początku było z nią od groma problemów :).

 

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :).

Link to post
Share on other sites

Jak RPG to może LOTR Wojna na Północy

 

Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

 

wiem że wymagania trochę wysokie ale zawsze można w konfiguracji pogrzebać.

 

Jeżeli lubisz Fallouta to polecam też 1 i 2 część można kupić za grosze.

Edytowane przez zerek
Link to post
Share on other sites

NIe no sorry ja grałem w tego chłama. Jakie to rpg ? Napierdzielanka przerywana liniowymi dialogami. Takie z tego rpg jak z call of duty.

to, że ktoś coś szumnie nazywa się action rpg, nie oznacza, że nie jest zwykłym hack 'n slashem

Dopiero po przejściu będę mógł wyrazić własną opinię do tego czasu podpieram się różnymi serwisami tematycznymi.

Pomijając już gatunek gry, czyżbym odczuwał krytykę stałych bywalców forum czy jestem przewrażliwiony.

I żeby nie było nie grałem nie będę się zapierał przy swoim zdaniu przejdę to zacznę to robić %-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za podpowiedzi... po raz kolejny kończe NWNa. Możliwości ukończenia tego tytułu (różne postacie, charaktery) są ogromne. NWNa2 sobie schowałem do szyflady i czeka. :)

 

Istotnie, nie przepadam za FPSami... jedyną fajną serią była Halflife moim zdaniem. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...