Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe ... pytania (SONY MDR-RF840RK)


Recommended Posts

Witam. Zamierzam kupić słuchawki bezprzewodowe i jako że nigdy nie miałem styczności z takim sprzętem mam kilka pytań i liczę że posiadacze takowych (bezprzewodowych) słuchawek udzielą mi odpowiedzi na moje pewnie dla niektórych głupie pytania.

 

Zainteresowany jestem tym konkretnym modelem - SONY MDR-RF840RK - bo mieści się w moim budżecie, bo to SONY (sentyment i wiara w tą konkretną markę) i bo są bezprzewodowe. A pytania są takie:

 

1. Czy to ładowanie indukcyjne rzeczywiście wymaga trzymania z dala od stacji ładującej wszelkich metalowych przedmiotów ?

2. Czy lepsze (szybsze) jest ładowanie indukcyjne czy kablem ?

3. Na ile czasu rzeczywiście wystarczają średnio baterie w takich słuchawkach ?

4. Jeśli słuchawki mają możliwość podłączenia (ładowania) kablem to czy kiedy korzystam z nich z podłączonym kablem to akumulatory są nieużywane i pobór prądu jest z kabla czy i tak baterie są używane ?

5. Jakie inne słuchawki oprócz SONY MDR.... mają możliwość wsadzania zamiast akumulatorów zwykłych baterii AAA ?

6. Jakie jeszcze inne słuchawki bezprzewodowe do 300zł polecacie ? Istotny jest fakt by uszy były swobodne w nausznikach.

Link to post
Share on other sites

bo to SONY (sentyment i wiara w tą konkretną markę)

sony owszem robi świetne słuchawki, ale w segmencie profesjonalnym, nie domowym

 

druga sprawa, czy koniecznie muszą być bezprzewody? bo tak na prawdę płacisz dużo kasy za dość przeciętny produkt, za te same pieniądze dostaniesz dużo lepszy sprzęt z kablem

Link to post
Share on other sites

Nie zależy mi na mega jakości dźwięku, wystarczy ze będzie w miarę. Zależy mi głównie na jakości wykonania i wygodzie. Musze mieć możliwość mobilności ze słuchawkami na uszach więc kabel odpada. Ale ze względów informacyjny może ktoś polecić coś do 300zł może się skusze jak będzie długi kabel.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...