Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chivashinto ja mam tą samą 570 i i5 2500k i mam P6200 coś Ci zaniża wynik stery wymień na nowe może.

 

I koziro nie ma co porównywać wyników z 1 GPU a SLI ;) Ciekawe ile wycisnąć można z 1 GPU najmocniejszego w 3Dmark11 10.000tys?

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mogłem puścić tego smarka, w czasie gdy kręciłem CPU@LN2, ale wtedy skupiłem się na Vantage. Czasu było mało, wyszła lipa :P

Czy ja dobrze widzę ? Potrzebowałeś LN2 żeby wykręcić tego proca zaledwie na 5 z hakiem ? :P

Link to post
Share on other sites

Niezły z Ciebie specjalista w dziedzinie OC, ponieważ najwidoczniej nie wiesz, że istnieją na świecie tzw. selekty, które charakteryzują się ponadprzeciętnymi możliwościami podkręcania (używa się ich właśnie w takich przypadkach, głównie do promocji danej marki, serii sprzętu, technologie, tutaj Intel SB-E). Są także sztuki marne, które wymęczone wcześniej przez nieudolnych testerów tracą swoje "właściwości" w kwestii podkręcania.

 

Pewnie nadal uważasz mnie za lamera i pokrakę. Powiększyłeś sobie e-penisa, nie będę Ci już więcej odbierał tej przyjemności ;)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mój e-penis jest wystarczająco wielki ;) Za pokrakę to Cię nie uważam ale za lamera owszem. Jednakże żeby było jasne, wcale nie uważam się za lepszego od Ciebie bo nawet nie mam możliwości żeby się wykazać. Sprzęt, który ja posiadam i którym się bawię jest moją własnością i jest kupiony za moje ciężko zarobione pieniądze. Uważam Cię za lamera bo masz dostęp do każdego sprzętu a wyniki Twoje, którymi się lansujesz po różnych forach - wiem bo widziałem - są po prostu średnie.

 

BTW - wiem że są sztuki i SZTUKI ;)

 

Ale piątka na azocie - to musiał być chyba jakiś fabryczny odpad ;)

Edytowane przez effendi360
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

[*] kamar59 - 6.137 pkt. - NVIDIA GeForce 570 1280MB @ 780 @ 950 @ 1560 - i5 2500K @ 3.5GHz Screen

 

Wynik nie jest jakiś cudowny, ale ja się ciesze z tego co mam.

 

Jeszcze się nie bawiłem w podkręcanie :D

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Uważam Cię za lamera bo masz dostęp do każdego sprzętu a wyniki Twoje, którymi się lansujesz

Chętnie zobaczyłbym Cię na moim miejscu. Z każdej perspektywy wygląda to inaczej. Lubię dużo pisać, lecz nie będę się tłumaczył dlaczego jest tak, a nie inaczej :P

 

Wyniki średnie - czyli jest dobrze! Nie zajmuję się OC "zawodowo" (czyt. przy robieniu jednego wyniku siedzę max pół godziny, a nie cały dzień jak to robią profesjonaliści, aby uzyskać jak najwyższy wynik). Także stwierdzenie, że mam średnie wyniki jest dla mnie pochwałą :)

Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...