Skocz do zawartości

Recommended Posts

CPU 38x125 = 4750 MHz 1.376 V

 

Performance Score

 

P14886 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-3820- link - Blue PiK BEST 1 core

 

 

BEST Graphics Cards (Performance GPU Score)

 

NVIDIA GeForce GTX 780Graphics Score 16563 - link Blue PiK

 

Edytowane przez Blue PiK
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

P9741 with NVIDIA GeForce GTX 670(1x) and Intel Core i7-2600- link - R-Koniu

 

@Nowaj , pogrzebałem trochę w UEFI. Turbo było włączone czyli było ok. Włączyłem tylko ogólną high performance bo miałem na normalu.  I tak raczej wciąż za mało tych pointów wnioskując po tym . Chyba , że faktycznie istotny wpływ ma tu już RAM. Po za tym zobacz w linku na Turbo Clock i napis na górze... Zauważyłem w CPU-Z , że mnożnik czasami skacze do 40 a nic nie kręciłem, chyba  że to sprawka płyty.  screen . Mam bardzo starą wersję BIOS-u . Zrobię aktualizację i jak nie zadziała to wtedy będę myśleć co dalej.

edit: Zaaktualizowałem i wynik taki sam jak ten ostatni.

edit2: W smarku 13 physics score mam normalny. Lekko ponad 10k.

Link to post
Share on other sites

Pogoniłem cepa na 4.8 GHz

P15118 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-3770K - screen - Wooojciech1983 BEST 1 core  + best graphics score dla 780 Przynajmniej na chwilę   :) 

Widzę Piotrek że zdecydowałeś się na Evga 780 Classified, kiedy zakup płytki EVGA X79 Dark i nowego procka  :)  ?

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Przynajmniej na chwilę

;)

 

CPU 4999 MHz 1,48 V

 

Performance Score

 

P15120 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-3820- link - Blue PiK BEST 1 core

 

 

BEST Graphics Cards (Performance GPU Score)

 

NVIDIA GeForce GTX 780Graphics Score 16842 - link Blue PiK

 

Przynajmniej na chwilę.

 

P.S.

Dark nie, proc jeszcze trochę.

Extreme Score

 

X6106 with NVIDIA GeForce GTX 780(1x) and Intel Core i7-3820- link - Blue PiK

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za co odpowiada Power Limit mam ustawiony an 100% z 150


Workload work failed with error message: eva::d3d11::rendering::scene_renderer::render(): draw_depth_task for thread 0: File: device_context.cpp
Line: 515
Function: struct ID3D11CommandList *__cdecl eva::d3d11::deferred_device_context::do_finish_command_list(bool)

Expression: native()->FinishCommandList( restore_deferred_context_state, &result): DX11 call failed.

Device hung due to badly formed commands.
DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: ID3D11DeviceContext::FinishCommandList:

 

To jest własnie ten błąd

Link to post
Share on other sites

Ok teraz jak dam + 250 na pamięci i 150 na rdzeniu nadal wywala test nawet jak dam power limit 110


I wychodzi Sterownik Ekranu Przestał działać na +185 na pamięci i 125 na rdzeniu hula aż miło


Workload work failed with error message: Process exited unexpectedly


Nadal ten sam błąd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...