Skocz do zawartości

Recommended Posts

w Orange piszą mi ze pójdzie mi 20 mb/s

teraz mam jedynke

DSL Status: Connected

DSL Modulation Mode: ADSL2+

DSL Path Mode: Fast

Downstream Rate: 1314 kbps

Upstream Rate: 327 kbps

Downstream Margin: 31 db

Upstream Margin: 33 db

Downstream Line Attenuation: 26 db

Upstream Line Attenuation: 5.5 db

Downstream Transmit Power: 11 db

Upstream Transmit Power: 20 db

Edytowane przez thexozzz
Link to post
Share on other sites

10Mbit/s na luzie. 20Mbit/s może być problem bo jest tłumienie na download wysokie. Generalnie Margin musi być jaknajwiększy a Attenuation jak najmniejszy :) Reszta parametrów w normie. Chyba, że linie w jakiś sposób poprawią wtedy nawet i więcej jak 20Mbit/s może pójść.

Link to post
Share on other sites

Skopiuj te dane które zamieściłeś w pierwszym poście. Jednak wtedy gdy masz obniżoną tą prędkość. Próbowałeś wyłaczyć i włączyć modem/router? Codziennie tak Ci się dzieje? Jeśłi tak zgłaszaj to do operatora z którym podpisałeś umowę. Bo te wartości są grubo poniżej tego 1Mbit/s (125kb/s)

Link to post
Share on other sites

Skopiuj te dane które zamieściłeś w pierwszym poście. Jednak wtedy gdy masz obniżoną tą prędkość. Próbowałeś wyłaczyć i włączyć modem/router? Codziennie tak Ci się dzieje? Jeśłi tak zgłaszaj to do operatora z którym podpisałeś umowę. Bo te wartości są grubo poniżej tego 1Mbit/s (125kb/s)

Radek , mam tak codziennie odpinałem router ale bez skutku od 2 stycznia będę miał 20mb/s i jak będzie poniżej 16 to zgłaszam to i jak nie podziałają to im zrobię Aferę i pomogą
Link to post
Share on other sites

afera w zadnym przypadku Ci nie przysluguje bo predkosc w umowie masz zagwarantowana DO x Mb/s. Jak masz mniej to trudno moze serwer slaby moze cos tam. Nic raczej nie zdzialasz. Jesli nie beda Ci w stanie podlaczyc 20 Mb/s to Ci nie podlacza. ja tak mialem z TP niby parametry ok ale robili testy i aldnie powiedzieli ze nie mozna. I wzialem mniejsza predkosc.

Link to post
Share on other sites

afera w zadnym przypadku Ci nie przysluguje bo predkosc w umowie masz zagwarantowana DO x Mb/s. Jak masz mniej to trudno moze serwer slaby moze cos tam. Nic raczej nie zdzialasz. Jesli nie beda Ci w stanie podlaczyc 20 Mb/s to Ci nie podlacza. ja tak mialem z TP niby parametry ok ale robili testy i aldnie powiedzieli ze nie mozna. I wzialem mniejsza predkosc.

W TP od razu nie podłączą. W netii procedura jest dłuższa. Najpierw podłączą, potem długo długo płaczesz i na koniec wracasz do starej prędkości.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...