Skocz do zawartości

Multi : COD MW3 czy BF3


Recommended Posts

Gość effendi360

A ja polecam żebyście w końcu przestali porównywać te gry bo to są dwie zupełnie różne gry które mają z sobą tyle wspólnego, że jest widok fpp i że się strzela. Porównywanie tych gier ma taki sens jak np porównywanie Borderlands i Fallouta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja polecam żebyście w końcu przestali porównywać te gry bo to są dwie zupełnie różne gry które mają z sobą tyle wspólnego, że jest widok fpp i że się strzela. Porównywanie tych gier ma taki sens jak np porównywanie Borderlands i Fallouta.

Dokładnie. CoD'y są bardziej arcade. Jeśli ktoś lubi beztrosko hasać z akimbo niczym zajączek (dosłownie) po mapkach to polecam mw2/mw3. Chyba że ktoś woli czołgi, czopery i inne bajery wtedy BF3. :]

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. CoD'y są bardziej arcade. Jeśli ktoś lubi beztrosko hasać z akimbo niczym zajączek (dosłownie) po mapkach to polecam mw2/mw3. Chyba że ktoś woli czołgi, czopery i inne bajery wtedy BF3. :]

A BF nie jest arcade...

 

Rozwalają mnie fanboje BF-a. To jest tak samo (a może nawet bardziej) arcade'owa gierka jak MW3. A już na pewno mniej realistyczna.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Czytać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej...

 

<sarkazm mode>Dokładnie. CoD'y są bardziej arcade. Jeśli ktoś lubi beztrosko hasać z akimbo niczym zajączek (dosłownie) po mapkach to polecam mw2/mw3. Chyba że ktoś woli czołgi, czopery i inne bajery wtedy BF3.</sarkazm mode>

 

Po 1 - gram w CoDy od 1 części i nawet nie chcesz wiedzieć ile mam tam natłuczonych godzin bo uznasz mnie za wariata-nolife'a. Dużo widziałem, oj dużo... A własnie w mw3 szczególnie akimbo+fire+alleluja i do przodu (sam tak gram tyle ze nie z akimbo do tego strzelam z biodra nie celując i kończe zazwyczaj 50+)

Po 2 - oświeć mnie o łaskawy jak wywnioskowałeś z mojego postu że jestem fanbojem BF3 ? :o

Po 3 - żaden popularny fps sieciowy nie jest "realistyczny"

 

Co do BF3 to własnie dla pojazdów, dużych mapek i właśnie akcji takich jak pokazałeś warto zagrać... No i trochę więcej dystansu do gier bo osiwiejesz jak ja :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Stryju co miales na mysli z tym akimbo+fire+alleluja ? Ja tam gram czasami w BF'a lub MW3. Zalezy na co mam ochote. Jednak w MW3 jak i BF3 nie lubie cheaterow, a zwlaszcza takich co sa pod ziemia i zabijaja kazdego (MW3).

 

ps. Ja gram w MW tylko z takim zestawem:

Spas-12 + chwyt + zmniejszony odrzut (21 lvl broni i zmieniam na zwiekszony zasieg)

Mp9 + akimbo

Zwinne rece pro + beskompromisowy pro + stalker pro

 

I z takim zestawem na Likw. potwierdzonej uzyskuje zwykle +20~30 do 12~18 zgonow.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...