Skocz do zawartości

Akcja "Sprzęt zostaje po testach": Recenzja 2 opublikowana


Recommended Posts

Jak większość z Was już pewnie wie, pierwszą recenzje zamieścił TheSpeed:

Szybki, wygodny, wydajny - QNAP TS-119

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/S ... -2166.html

 

Powstał bardzo fajny artykuł. Warunki regulaminu zostały spełnione i Damian zostawił u siebie serwerek, wart 1500 zł

 

Mamy drugą część akcji zafundowanej przez firmę FEN, czyli

Mały, domowy, sieciowy kombajn multimedialny - NMP-1000

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/M ... -2229.html

 

Zdecydujcie (lub pomóżcie :), czy Sławek zostawi u siebie ten sprzęcik na własność.

Artykuł jest bardzo konkretny.

Link to post
Share on other sites

Recka jest niezla, szkoda ze akurat sa wakacje ale skoro TheSpeed-owi sie udalo to mysle ze i ta zasluguje na spelnienie wymogow "Sprzęt zostaje po testach".

 

P.S. A czy przewidujecie dodania mozliwosci korekty/drobnych poprawek juz opublikowanych tekstow ?

Link to post
Share on other sites

Moment, ale czy miggi nie za późno opublikował swój artykuł? Wg regulaminu powinno to nastapić do 14 dni od wysyłki sprzętu.

Popatrz na jakosc tego tekstu. Jestem za tym by sprzet zostal u niego, jest bardzo obszerny i naprawde trzeba sie napracowac zeby takie cos zrobic. Nie wiem jak to bylo z tym terminem bo na kalendarz nie patrze w wakacje ale nad robota pierwsza klasa.

Link to post
Share on other sites

Ja też życzę użytkownikowi mikki, żeby mógł zostawić sprzęt, ale skoro TheSpeed jakoś uwinął się w 2 tygodnie to i mikki mógł. Recenzja jest świetna i sam 5 dałem, ciekawi mnie tylko, dlaczego akurat w tym przypadku regulamin "nie zadziałał".

Link to post
Share on other sites

Widać, że chłopak włożył sporo czasu i pracy w tą recenzję - moim zdaniem zasługuje na to, żeby sprzęt został u niego w nagrodę :)

 

Proponuję jednak wydłużyć nieco czas na sporządzenie recenzji - dwa tygodnie to niewiele, zwłaszcza jeśli się uczy/pracuje, a ma się zrobić tak obszerny artykuł.

Link to post
Share on other sites

2 tygodnie to czasami zbyt mało czasu na dokładne przetestowanie sprzętu.

IMO nie czasami, a przeważnie :)

 

No może z pendrivem nie byłoby potrzebne więcej czasu, ale z takim kombajnem jak najbardziej :)

Link to post
Share on other sites

to moze wprowadzic jakies ruchomy termin oddania zaleznie od jakiego sprzetu sie testuje. myszka na pewno zajmnie mniej czasu niz "TO COŚ"

Jestem za. Podobnie należy postąpić również w przypadku niektórych gier. Mnie przejście Frontlines nie zajęło dużo czasu, ale przejście takiego Gothica...
Link to post
Share on other sites

Także jestem za :lol:

 

Czas powinien być uzależniony od tego jaki to sprzęt lub gra. Przejdź gothic 3 w 14 dni - niewykonalne, a do tego jeszcze recke napisać. Gothica 3 przechodziłem ze 2-3 miesiące.

OK, dodałem odpowiednie wyjaśnienie w regulaminie:

 

1. Opublikowanie recenzji: maksymalnie do 14 dni od chwili otrzymania sprzętu.

W przypadku zaawansowanych urządzeń i bardzo obszernych recenzji termin może zostać wydłużony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...