Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośniki mobilne

głośniki mobilne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 fafol

fafol
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 21:10

Jako że zbliżają się święta, postanowiłem sprezentować sobie przenośne głośniki. Jak na razie znalazłem dwa nie najgorsze modele: Razer Ferox oraz JBL OnTour Micro. Razery są w systemie 2.0 (JBL'y to tylko jeden głośnik), ale nie mają regulacji głośności i dźwięk jest ponoć nieco słabszy, a nie wszystkie recenzje na necie są pochlebne.

Możecie coś polecić? Które z nich są lepsze? A może jeszcze jakiś inne? Muszą być w miarę uniwersalne (będą podłączane do lapka i psp), nadawać się zarówno do gier, jak i filmów czy muzyki, w miarę małe, żeby można je było łatwo przenosić. Najlepiej, aby miały wbudowany akumulator, no i nie za drogie
  • 0

#2 mandyn

mandyn
  • Nowicjusz

• 22 postów
  • Miejscowość:Wrexham

Napisano 09 grudzień 2011 - 23:17

No twoim miejscu, uderzył bym w te Razery, jeżeli chodzi Ci o żywotność na akumulatorze. Kolega ma takie same, i mimo swojej małej mocy, potrafią ładnie zagrać, i nie "charczą" jak na maximum ustawisz głośność. Niestety tych JBL nie słyszałem, ale mam dobre skojarzenia z tą firmą, robią dobre głośniki, jak lubisz ryzykować to je bierz. Ale te Razery to pewniak, i nie potrzebują dobrego źródła żeby ładnie zagrać.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: głośniki, mobilne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych