Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - LCD/Plazma/CRT/projektory SD/HD - Tutaj dyskutujemy o wszystkim związanym z działem.


Recommended Posts

Dla tych, którzy narzekają na brak multimediów w plazmach Panasonica mamy coś zupełnie nowego - Panasonic All-in Plasma!

 

http://img214.imageshack.us/img214/5586/img20111221201444.jpg

 

:)

 

A co do czerni, P42S10e, 28 miesięcy, ponad 6000 godzin (na oko, dawno nie sprawdzałem w service-menu) i na oko jest to nie widoczne. Tego się nie da tak zbadać. Można jedynie obliczyć procentowy spadek kontrast na bazie danych Panasonica, wedle których po 100.000 godzin panel traci 50% wartości początkowego kontrastu. Po zastosowani proporcji wyszło by pewnie 3%, więc to jest niezauważalne. Teoretycznie.

 

Następna sprawa, idziemy do sklepu, widzimy nowiusieńkie P50G30, wracamy do domu i faktycznie może nam się wydawać że nasze s10/g10/x20 jest już ble.

Link to post
Share on other sites

kacper, nic nie mów o stoliku (półeczce?) 10 kołków 8x80 dla podpórek oraz 10 kołków 10x100 dla kątowników(aby zniwelować moment zginający)... i teraz spróbuj to wywiercić w starym budownictwie wiertarką z Tesco %-). Zadzwoniłem do znajomego po SDSa, bo się nie dało.

 

GreQ, wydaje Ci się :D To jest nierealne z medycznego punktu widzenia (wielkość plamki oka). Albo ten materiał 720p miał stosunkowo za niski bitrate.

Link to post
Share on other sites

Ciezko jest porownywac materialy 720p a 1080p jezeli nie sa w formacie AVC czy BD.

 

Tutaj np. mogla sie wdac jakosc kodowania materialu, czy chociazby rodzaj interpolacji uzyty przy materiale 720p, ktory wplynal na moja ocene :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...