Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Na sprzedaż posiadam procesor i7 860 (oem) oraz płytę główną DFI LanParty DK P55-T3eH9 (na gwarancji kupiona bodajze w listopadzie 2010r., box). Ten zestawik "robi" 4,2GHz, podkręcany tylko do testów.Na codzień chodzi na domyślnym taktowaniu z obniżonym napięciem(2,8GHz, napięcie 1.168v).Wszystko sprawne oczywiście w 100%. Sprzedaję z wielkim bólem. Cena - 900zł. Możliwość wystawiania na allegro (70 pozytywów). Możliwy także odbiór osobisty Bydgoszcz.
Link to post
Share on other sites

20 min temu przyszedł do mnie identyczny zestaw. Dałem 900 zł z wysyłka - pełen zestaw z pudłem, sterownikami, maskownicą bla bla bla.

Jeśli mobo będzie spisywać się bez problemu, to będę w 101% zadowolony i w sugerowanej cenie 900 zł to bardzo ciekawa oferta, tym bardziej że procki Intela idą w górę (i5-2500 niedawno 780 zł dziś ok 900 zł), a i7-860 po nawet lekkim OC daje sobie radę znacznie lepiej od i5 który nie ma przecież HTT...

Moim zdaniem oferta cholernie godna uwagi...

Link to post
Share on other sites

BTW: miałeś problemy z OC ? Zamówiłem pamiątki od Corsair'a 1600MHz i wczoraj przeczytałem, że mobo wspiera up to 1333MHz :/ Trzeba będzie ustawić pamięci manualnie podczas OC...Jeśli nie będzie większych problemów :/

Jak było u Ciebie ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...