Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Mam pytanie do organizatorów konkursu "Złóż i wygraj komputer za 4000 zł" o wyjaśnienie jednego stwierdzenia ponieważ nie udało mi się znaleźć na nie odpowiedzi w regulaminie. Sprawa dotyczy stwierdzenia " Wejdź do sklepu Komputronik.pl i wybierz podzespoły, z których chciałbyś złożyć komputer - podzespoły muszą być dostępne w sprzedaży. Co jest rozumiane przez to stwierdzenie, czy oznacza to tylko produkty które są na magazynie bądź w placówkach sklepów i na stronie są zaznaczone jako kolorowe paski ,czy może wszystkie produkty których aktualnie niema na stanie magazynowym ale są w ofercie i widnieje przy nich ikonka koszyka. Proszę o doprecyzowanie tego wymogu bo może to stanowić podstawę do uznania niektórych zgłoszeń do konkursu za nieważne.

Link to post
Share on other sites

Niestety chyba chodzi o to żeby były dostępne w placówce bądź w głównym magazynie. Co niestety wyklucza mój udział ponieważ w moim zestawie także była część aktualnie niemagazynowana, aczkolwiek możliwa do dodania w konfiguratorze :/ Cóż... i tak pewnie bym nie wygrał xD

Link to post
Share on other sites

W tej sytuacji najlepsza rada to: nie być zbyt łapczywym na ultra high end :P. Ale z drugiej strony jeśli idzie o dostępność produktów pod AMD, to jest bardzo słabo i prawie nie ma w czym wybierać.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Dorzucę jeszcze swoje pytanie... Zestaw nie może przekroczyć 4k - ale czy ceny/dostępność komponentów brane są z dnia wysłania zgłoszenia czy będą brane z dnia posiedzenia komisji? Bo może być mały problem, jak ceny pójdą w górę albo za tydzień zostanie coś wysprzedane.

Edytowane przez Nakuu
Link to post
Share on other sites

A którą? Bo może jest dopisek - dostępna na zamówienie.

 

W sumie to poczekajmy na odpowiedź redakcji, aczkolwiek to powinno być objaśnione w regulaminie.

 

Oj dobra, niestety ja też zwaliłem. Okazało się że prawie wszystkie Phenomy X4 są wycofane ze sprzedaży... ale ten którego wybrałem ma pasek dostępności na niebiesko. Ja pierdziele, niech oni odpiszą, bo tak to można gdybać czy zaliczą czy nie...

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

I dlatego właśnie zamierzam poczekać tydzień zanim wyśle zgłoszenie.

Z dostępnością sprzętu w Komputroniku jest naprawdę ciężko (nie wspominając o cenach)... "O, towar dostępny (prostokącik jest niebieski)!" *click* "Towar wycofany ze sprzedaży" :sciana: . Kart graficznych AMD prawie nie ma, procesorów Phenom II X4 prawie nie ma (tylko najdroższe modele), pozostaje tylko Buldożer FX - 4100. Mam wrażenie, że ten konkurs to jest na zasadzie "Traf w podzespoły, które zostały już wybrane przez Komputronik".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to i ja zepsułem sprawę. Niepotrzebnie brałem tego Phenoma X6 1100T, ale nawet się nie przyglądałem czy coś jest dostępne czy nie. ;/ Miejmy nadziej, że liczą się też podzespoły, których nie ma w magazynie a są na stronie.

Link to post
Share on other sites

@cza12ster Nagrywarka to nie problem i ważna taka nie jest w czasach kiedy internet jest bardzo szybki a wszystkie gry można kupić na steamie czy originie. Swojego napędu użyłem 1 raz, było to podczas instalacji systemu.

@Eklerek Czyli mogę wstawić SSD? Bo mam dylemat między HDD od WD a SSD od OCz (oba potrzebne nie są a taki dysk to kwota 450zł).

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Awww... Zalogowałem się, wypełniłem pola, wysłałem odpowiedzi i w tym momencie poprosiło mnie o zalogowanie się, wcisnąłem backspace i cofnęło mnie i mam tam napisane, że już wypełniłem ankietę. Czy zostały wysłane te odpowiedzi które wpisałem?

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

kubas246

mam podobne pytania :D. pisalem wczoraj do redakcji o to aby przeslali mi na maila potwierdzenie jakie odpowiedzi do nich doszly, ale maila ani widu ani slychu.

w ogole bardzo dziwne, ze automat nie wysyla potwierdzenia na maila- w wiekszosci konkursow jest to standard.

mysle, ze ssd moze byc. nie robmy jaj ;)

Link to post
Share on other sites

Proszę o nie pisanie postow typu dałem to a ja to.Moze za chwile ktoś calosc poda;-)

Ogolnie dostępność sprzętu jest mizerna ale cos stworzyć sie da. Mam nadzieję,ze sprzęt" na wyczerpaniu" za tydzień sie nie wyczerpie;-) juz ponad 1000 osob sie zgłosiło wiec szanse niewielkie.Duzo sprzętu sie bedzie powtarzać i komu tu nagrode przyznać:-)

A jak będą 2 takie same specyfikacje to co? Przy takiej ilości dostępności podzespołów to możliwe.

Zapomniałem o uzasadnieniu:-)

I pytanie do redakcji.To uzasadnienie ma byc do każdego elementu z osobna.(dlaczego np.te ramy a nie innej firmy)Ile znaków max da sie wpisać w nim?

Czy poprostu jak kto uważa.

Edytowane przez Scenic
Link to post
Share on other sites

@Scenic Nie podałem dokładnego sprzętu. W przypadku kiedy trafią się dwie idealnie takie same konfigurację to ważne będzie uzasadnienie. Ja pokrótce opisałem każdą część, np. mocny i cichy zasilacz oraz tego typu bzdety, bo jakbym chciał tam naprawdę to opisać to pewnie redakcji by się czytać takiej długiej wypowiedzi nie chciało.

@wujashek Wstawiłem w końcu HDD bo SSD mają małą pojemność, ale nadal wydaje mi się, że redakcja powinna bardziej sprecyzować te wymogi.

@TOPIC Jeśli nie zajmę pierwszego miejsca to wolę trzecie od drugiego :D bo słuchawki się przydadzą.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...