Skocz do zawartości

Karta Graficzna do 750 zł


Recommended Posts

Podaj producenta oraz model zasilacza.Jest to ważne,dlatego że niektóre zasilacze mogą być za słabe co do tej karty.Poszukaj sobie tzw listę polecanych i niepolecanych zasilaczy.Dopiero później możesz kupić kartę graficzną.

 

Ta karta jak chcesz kupić to może być nieco za mocna dla takiego procesora.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poszukaj jakiegoś GTX 460 z 1GB z chłodzeniem Cyclone , bądź firmy Gigabyte z dwoma wentylatorami i jakiegoś zasilacza. Wyjdzie podobnie a bezpieczniej. Tylko wystrzegaj się GTX 460 z dopiskiem SE.

 

GTX 560 to to samo co GTX 460 1GB, tylko ma podniesione zegary. Chyba, że miałeś na mysli GTX 560 Ti.

Edytowane przez aviel
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ty masz Dwurdzeniówke... A Podobno karty NV coś tam są ograniczane przy procku dwurdzeniowym.. czy na odwrót...

I do takiego CPU Radeon'a lepiej brać.. taka jest teoria :D

 

@down

Śmierdzi mi tu fanboyem :D

Edytowane przez The_White
Link to post
Share on other sites

Widzę, że jesteś lekko zielony w sprawach komputerowych więc polecam Ci napisanie odpowiedniego tematu o zasilacz zebyś bubla nie kupił, bo Ci go polecili w sklepie, bo tam poelcają co im siedzi na magazynie, a rzadko się zdarza żeby polecali coś co jest na prawdę dobre :)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem taki zielony w komputerach, po prostu dużo nie grzebie w kompie, a tym bardziej, że nie zmieniałem żadnych elementów od kupna mojego komputera w 2007 roku. Zasilacze mnie raczej dużo nie obchodziły, dopóki teraz nie zmieniam karty. Zasilacz oczywiście kupuję na allegro, kartę tak samo :D

Link to post
Share on other sites

Ty masz Dwurdzeniówke... A Podobno karty NV coś tam są ograniczane przy procku dwurdzeniowym.. czy na odwrót...

Sterownik karty graficznej od nVidii ma większy narzut na procesor niż karty od AMD (ATi). Dlatego przy słabszych procesorach ogólnie polecane są Radeony, ale jak się ktoś uprze na GTX'a to nie ma problemu.

Jeśli chodzi o zasilacze to w dobrych cenach są XFX, Corsair, OCZ. To uznane marki więc nie ma czego się obawiać. Moc: 450 - 550W starczy aż nadto.

Co do karty graficznej to dobrym wyborem jest np GTX 460 od Gigabyte, czy np HD6850 od Saphire lub Gigabyte. Niereferencyjne modele oczywiście :]

Edytowane przez mickey_mike
Link to post
Share on other sites

Witam, jak w temacie chcę kupić sobie kartę graficzną do 750 zł. Zastanawiam się nad Gtx 560. Mój sprzęt: Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4, 4GB RAM, Zasilacz 500 W, Monitor Hyundai 22".

Jeżeli interesuje cie Gtx 560 Ti Hawk to karta ma miesiąc jestem zmuszony ją sprzedać miałem 2 w SLI , jedna była wadliwa.

Serwis wymienił mi na Gtx 570 z powodu braku dostępności 560Ti, więc nie pozostaje mi nic innego jak pozbyć się Hawka,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...