Skocz do zawartości

Recommended Posts

W tym temacie możemy pisać ogłoszenia, sprzedam, kupię. Dotyczyć ma to gier konsolowych. Zasady :

- nie robić śmietniska, SPAMU

- nie komentować, nie wywoływać kłótni. np. po co ci to, za drogo , myslisz że ktoś kupi ? itd. itp. :zamykamy: W interesie kupującego jest sprawdzić czy mu się opłaca kupić , niż np. na allegro.

Możecie podawać dane kontaktowe, można się targować , ale nie post pod postem i nie w stylu 50 gr. mniej.

 

Po transakcji piszemy posta w odpowiednim schemacie :

 

Pozytywa :zamykamy: , neutrala :-> lub negatywa :wariat: , następnie komu Nick - podsumowanie dlaczego pozytyw, neutral, negatyw

 

 

:zamykamy: Komentarze pozytywne :zamykamy:

 

 

 

:-> Komentarze neutralne :->

 

 

:jupi:Komentarze negatywne :zamykamy:

 

Przez ok. godzinę, możecie pisać do mnie propozycję o zmianę nazwy tematu, na bardziej klimatyczny.

Link to post
Share on other sites

Tak, wiem . Myślałem że spotka się to za aprobatą, by można było łatwo napisać, tylko o grach na konsole, jak i samych konsol. W dziale sprzedam-kupię , ogłoszenia, jest wszystko. Temat nie może istnieć ?

 

Nie nie kupiłem konsoli, nie szaleję, nie chcę zostać moderatorem, po prostu chciałem stworzyć kilka tematów, myślę że ważnych w dziale konsol. To wszystko, ironii nikt nie potrzebuję. Jeśli temat jest w Waszych oczach głupi, trudno, spotkałem się jednak z takimi tematami na forum i tryskają zdrowiem. Jeśli nie masz nic do powiedzenia rotorek to na widzę sensu by się wypowiadać.

Link to post
Share on other sites

dla mnie temat jest trochę bez sensu

dlaczego? _nick_ już wszystko powiedział

lepszym wyjściem byłby chyba podział działu Ogłoszenia na poszczególne poddziały, np konsole, kompy itp.

a nawet jak nie to w dziale ogłoszenia sprzedaje się wszystko, nawet gry na konsole jak ktoś chce

powtarzam - jak dla mnie temat bez sensu

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Inicjatywy nuki jest ciekawa, ale argumenty -_nicka_ też sluszne. Poza tym pozytywy, negatywy: żeby to miało jakiś sens to ruch musiałby być ogromny a jak narazie oferty sprzedaży gier można na palcach jednej ręki policzyć :->

 

Według mnie wystarczą Ogłoszenia tak skonstruowane jak teraz. Kolejne podziały tylko by utrudniły życie. Tak nawet jak ktoś wejdzie to patrzy: "karta, płyta, procek, gra, procek... eee... gra? Hmm..." i znajduje a kolejne podziały tylko uniemożliwią takie swobodne przeglądanie ofert, wchodzić się będzie z konkretnym zamiarem, więc nie :zamykamy:

 

Jedyne co można więcej zrobić to otagowywać gry w Ogłoszeniach, na własną rękę.

 

Pomysł niezły, ale nie na to forum i na te standardy. Tak więc :wariat: a jak się wszyscy zapoznają to modzik może usunąć :zamykamy:

 

Pozdrawiam :jupi:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...