Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2137 odpowiedzi w tym temacie

#41 kamil330i

kamil330i
  • Nie mam za dużo postów bo jadę na luzie.

• 437 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:41

mi nic się nie przytrafiło w ps3 raz mi się zawiesił przy grze star wars a tak to wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku ;) ;)
  • 0

#42 Wulfen

Wulfen
  • Pasjonat

• 832 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 23:38

sory ale troszeczkę czuć fanboyem ;)
ps3 ma lepszą grafę? nie zauważyłem, w obu przypadkach są bardzo zbliżone

no prosze cie. xbox stoi w miejscu juz ponad rok. od czasu gears of war 2 nic ladniejszego sie nie pojawilo i nie zanosi sie na to by pojawilo sie cos ladniejszego(moze alan wake?). teraz zobacz sobie na ps3 tam grafika z roku na rok staje sie coraz lepsza. juz w 2007 roku na ps3 wyszlo takie uncharted i heavenly sword. nie wiele znajdziesz gier na x360 z taka grafa. a zobacz co sie teraz dzieje. killzone z grafa nieosiagalna na x360 a to jeszcze nie wszystko na co stac ps3 bo nie dawno ukazala sie najladniejsza gra na wszystkie platformy - uncharted 2 i tu jednak ps3 nie limituje. juz za pare miesiecy wyjdzie prawie fotorealistyczne gt5 ktore po prostu miecie forze3. 1-2 samochody maja tyle poligonow co wszystkie 8 na torze w forzie 3, a w gt5 zobaczysz nawet 16 na trasie, o oswietleniu nawet nie wspominam. w marcu wychodzi god of war 3 ktory na ostatnich skanach az zapiera dech. pod koniec roku wychodzi last guardian. wszystkie te gry co wymienilem od killzone maja grafike nieosiagalna dla x360
  • 0

#43 19arek93

19arek93
  • 3,2,1.. szukam!

• 3942 postów
  • GG:3517190
  • Miejscowość:Gdańsk
  • 3DMark 06:Więcej niż potrzebuję.

Napisano 18 styczeń 2010 - 00:09

Dołączona grafika
  • 0
Po bandzie

#44 GreQonE

GreQonE
  • T3h Pwn3r3r

• 5205 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 18 styczeń 2010 - 06:42

hahaha Arek, kozackie :P
  • 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#45 Wulfen

Wulfen
  • Pasjonat

• 832 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 20:27

• 0

#46 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów
  • Miejscowość:Birmingham

Napisano 20 luty 2010 - 21:24

w tym linku grafa crysisa trąci minimalną :) :) ale to niewazne bo dla wulfiego najlepsza grafike ma uncharted 2 killzone 2 a tera god of war 3 :P :) :P :lol:

masz i poczekaj az kolo zmieni grafike na ultra high to moze sie obudzisz
  • 0
Dołączona grafika

#47 Wulfen

Wulfen
  • Pasjonat

• 832 postów

Napisano 21 luty 2010 - 17:10

nie musze ogladac filmikow z you tube bo obie gry mam u siebie a ten filmik z porownaniem to zrobilem dla takich jak ty ktorzy wypowiadaja sie o grze ktorej nigdy na oczy nie widzieli.
na filmiku ktory dales grafa nie jest tylko na very high a wspomagana modami, znowu probujesz mnie oszukac, ale co najwyzej oszukujesz samego siebie. mowilem juz ci 10 razy ze nie twierdze ze grafa w uncharted jest lepsza od jakiegos super zmodowanego crysisa jednak od crysisa w takiej postaci jakiej wydal crytek bez watpienia wyglada lepiej i nawet twoje screny w ktorych podkreciles ustawienia w cfg wygladaja gorzej od uncharted2.
co do mojego filmiku to detale sa maksymalne juz kilka razy ci to powtarzalem ale dalej nie dociera, napisalem tez w komentarzu na yt. sunshafty sa tylko na very high, cieni na low w ogole nie ma, wiec to chyba ty nie grales w crysisa, takiej jakosci dof i ssao tez jest tylko na high i v.high wiec nie piernicz glupot nic juz nie poradze ze crysis wyglada tak slabo przy uncharted 2.
  • 0

#48 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów

Napisano 21 luty 2010 - 17:40

... re=related :D ;)
  • 0
Dołączona grafika

#49 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • Autor tematu
  • mała wesz

• 1650 postów
  • 3DMark 06:9600

Napisano 21 luty 2010 - 20:08

O co biega ?? Tu jest temat o playstation 3, więc po co mi w nim pierdoły o PC ? ;)

Ogarnijcie się trochę, ludzie czy to ważne czy i które piękniejsze ???

Na każdej konsoli jest ta najładniejsza, to chyba oczywiste, ale jeżeli ktoś znowu zacznie przytaczać grafikę PC i obrażać takie tytuły jak U2, GoW 3, Killzone 2 to przykro mi ale poproszę o ich usunięcie.

http://www.gametrail...com/video/exclu ... -war/61815

PS. Świetny trailer, sami pomyślcie na 47 calach full HD spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC :D
  • 0

Tutaj jest miejsce na chwalenie się sprzętem jaki posiadam...

#50 SoundsGreat

SoundsGreat
  • Plasmotronic

• 3886 postów
  • Miejscowość:Poznań/Bydgoszcz
  • 3DMark 06:25K z GTX460

Napisano 22 luty 2010 - 00:03

O co biega ?? Tu jest temat o playstation 3, więc po co mi w nim pierdoły o PC ? ;)

Na każdej konsoli jest ta najładniejsza, to chyba oczywiste, ale jeżeli ktoś znowu zacznie przytaczać grafikę PC i obrażać takie tytuły jak U2, GoW 3, Killzone 2 to przykro mi ale poproszę o ich usunięcie.

PS. Świetny trailer, sami pomyślcie na 47 calach full HD spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC :D

Od kiedy PC nie można podłączyć do HDTV? Mój działa i ma się dobrze :D
  • 0

SPRZEDAM:

Spoiler

#51 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów

Napisano 22 luty 2010 - 00:14

dobre sobie masz swoja najladniejsza grafike
  • 0
Dołączona grafika

#52 Wulfen

Wulfen
  • Pasjonat

• 832 postów

Napisano 22 luty 2010 - 02:21

devil may cry- na pc troche ciemniejszy obraz ale to na konsoli tez moge sobie ustawic czyli brak roznic
assasins creed- to samo-brak roznic
far cry 2- wszystkie wersje wygladaja tak samo
cod mw- troche inna kolorystyka jednak to ktora lepsza to juz kwestia gustu, mozliwe ze na pc niektore tekstury sa minimalnie lepsze choc nie jestm pewien. ogolnie moze minimalna przewaga pc

ostatnie screeny z far crya i dmc sa po prostu smieszne. na pc reka oswietlona, na konsolach nie oswietlona a do tego zdjecia mocno skompresowane
to samo z devil may cryem gdzie na konsolach pokazali masakrycznie skompresowane zdjecia.
podsumowujac ktos bardzo sie staral aby konsole wypadly gorzej (slabej jakosci zdjecia z konsol, rozjasnienie obrazu) jednak nie bardzo mu to wyszlo.

Od kiedy PC nie można podłączyć do HDTV? Mój działa i ma się dobrze :D

spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC
  • 0

#53 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • Autor tematu
  • mała wesz

• 1650 postów

Napisano 22 luty 2010 - 09:41

Hej, God of War 3 tak samo jak Battlefield: Bad Company 2 ruszył do tłoczni :D
16 marca w USA, a 25 bodajże w Azji.
Dołączona grafika

"Wiele mówi się o tym, że obecna generacja konsol, będzie znacznie dłużej na rynku niż poprzednia. Do tego będzie z pewnością dążyć Nintendo, a jak z Microsoftem i Sony?

Dziennikarz portalu MCV rozmawiał z przedstawicielami trzech firm, które obecnie zdominowały rynek gier video. Nintendo trzyma się swojej polityki "Mocno wierzymy, że jest nadal spory potencjał w Wii i DS, aby kontynuować pozyskiwanie nowych graczy i zmieniać ich postrzeganie." - twierdzi Rob Lowe z brytyjskiego oddziału Nintendo.

Takie samo podejście mają dwa pozostałe koncerny, czyli Microsoft i Sony. Michael Denny z Sony dodaje, że "Oczywiście nowy sprzęt powoduje wielkie ukłucie w klientów, ale premiery takich gier jak Modern Warfare 2 pokazują, że nie potrzebujemy nowego sprzętu, aby bić wszelkie rekordy."

"Czy kiedykolwiek denerwowała Cię duża ilość walających się padów do różnych konsol na Twojej półce? Wkrótce się to zmieni, a to za sprawą nowego pomysłu japońskiego giganta. Koncern SONY w amerykańskim urzędzie patentowym zgłosił nowy pomysł, który już wkrótce zamieni kilka padów na jeden uniwersalny i kompatybilny z różnymi konsolami. Póki co na temat tego cacka wiemy jedynie, że będzie się on składał między innymi z ekranu LCD reagującego na dotyk. Dodatkowo panel wyświetli różne konfiguracje przycisków w zależności od konsoli wybranej przez użytkownika."
  • 0

#54 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów

Napisano 22 luty 2010 - 18:10

spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC

a tu nie ma miejsca dla konsoli hahahahaha konsola by puscila dymek zamiast odpalic taka giere
... re=related
a PC spokojnie by udzwigna wszystkie gry z konsoli
  • 0
Dołączona grafika

#55 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • Autor tematu
  • mała wesz

• 1650 postów

Napisano 22 luty 2010 - 18:44

http://i50.tinypic.com/bg45er.jpg

Wyluzuj już. :o
  • 0

#56 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów

Napisano 22 luty 2010 - 21:23

http://i50.tinypic.com/bg45er.jpg

Wyluzuj już. :D

Dzieki :o :) wiadro zimnej wody to jest to czego potrzebowalem po :menda: zagotowaniu się ;) przez wulfena :P
  • 0
Dołączona grafika

#57 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • Autor tematu
  • mała wesz

• 1650 postów

Napisano 24 luty 2010 - 11:23

http://www.gametrail... ... s-tv/62202
PROMO

http://www.gametrail... ... -bad/62211

Preview Battlefield: Bad Company 2
  • 0

#58 Wulfen

Wulfen
  • Pasjonat

• 832 postów

Napisano 24 luty 2010 - 14:41

stalker a co tam na tym fimiku jest? w nnn czy kameo z 2005r mozna zobaczyc jednoczesnie kilka tysiecy ludzi/troli

ps: wlasnie wrzucam na yt porownanie crysisa z uncharted drake's fortune :/
  • 0

#59 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • Autor tematu
  • mała wesz

• 1650 postów

Napisano 24 luty 2010 - 15:03

Od razu napisz jak wruzcisz Wulfen , bo słyszałem że Uncharded zgniata i miażdży widoczkami, chętnie je zobaczę. Grafika i rozmach miażdżą :/
  • 0

#60 STALKER__PL__

STALKER__PL__
  • Pasjonat

• 896 postów

Napisano 24 luty 2010 - 15:04

stalker a co tam na tym fimiku jest? w nnn czy kameo z 2005r mozna zobaczyc jednoczesnie kilka tysiecy ludzi/troli

ps: wlasnie wrzucam na yt porownanie crysisa z uncharted drake's fortune :/

xtak tylko szkoda ze w tej grze nie ma jeszcze strzalow z karabinow :o
  • 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych