Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

O co biega ?? Tu jest temat o playstation 3, więc po co mi w nim pierdoły o PC ? ;)

 

Ogarnijcie się trochę, ludzie czy to ważne czy i które piękniejsze ???

 

Na każdej konsoli jest ta najładniejsza, to chyba oczywiste, ale jeżeli ktoś znowu zacznie przytaczać grafikę PC i obrażać takie tytuły jak U2, GoW 3, Killzone 2 to przykro mi ale poproszę o ich usunięcie.

 

http://www.gametrailers.com/video/exclu ... -war/61815

 

PS. Świetny trailer, sami pomyślcie na 47 calach full HD spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC :D

dobre sobie masz swoja najladniejsza grafike http://www.youtube.com/watch?v=Epx3JBvErfk
Link to post
Share on other sites

devil may cry- na pc troche ciemniejszy obraz ale to na konsoli tez moge sobie ustawic czyli brak roznic

assasins creed- to samo-brak roznic

far cry 2- wszystkie wersje wygladaja tak samo

cod mw- troche inna kolorystyka jednak to ktora lepsza to juz kwestia gustu, mozliwe ze na pc niektore tekstury sa minimalnie lepsze choc nie jestm pewien. ogolnie moze minimalna przewaga pc

 

ostatnie screeny z far crya i dmc sa po prostu smieszne. na pc reka oswietlona, na konsolach nie oswietlona a do tego zdjecia mocno skompresowane

to samo z devil may cryem gdzie na konsolach pokazali masakrycznie skompresowane zdjecia.

podsumowujac ktos bardzo sie staral aby konsole wypadly gorzej (slabej jakosci zdjecia z konsol, rozjasnienie obrazu) jednak nie bardzo mu to wyszlo.

 

O co biega ?? Tu jest temat o playstation 3, więc po co mi w nim pierdoły o PC ? ;)

 

Ogarnijcie się trochę, ludzie czy to ważne czy i które piękniejsze ???

 

Na każdej konsoli jest ta najładniejsza, to chyba oczywiste, ale jeżeli ktoś znowu zacznie przytaczać grafikę PC i obrażać takie tytuły jak U2, GoW 3, Killzone 2 to przykro mi ale poproszę o ich usunięcie.

 

http://www.gametrailers.com/video/exclu ... -war/61815

 

PS. Świetny trailer, sami pomyślcie na 47 calach full HD spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC :D

Od kiedy PC nie można podłączyć do HDTV? Mój działa i ma się dobrze :D

spadać w łapska takiego giganta, lub walczyć z potworami o takim kalibru. No przykro mi w tym temacie nie ma miejsca dla PC
Link to post
Share on other sites

Hej, God of War 3 tak samo jak Battlefield: Bad Company 2 ruszył do tłoczni :D

16 marca w USA, a 25 bodajże w Azji.

http://i50.tinypic.com/25yyqmd.jpg

 

"Wiele mówi się o tym, że obecna generacja konsol, będzie znacznie dłużej na rynku niż poprzednia. Do tego będzie z pewnością dążyć Nintendo, a jak z Microsoftem i Sony?

 

Dziennikarz portalu MCV rozmawiał z przedstawicielami trzech firm, które obecnie zdominowały rynek gier video. Nintendo trzyma się swojej polityki "Mocno wierzymy, że jest nadal spory potencjał w Wii i DS, aby kontynuować pozyskiwanie nowych graczy i zmieniać ich postrzeganie." - twierdzi Rob Lowe z brytyjskiego oddziału Nintendo.

 

Takie samo podejście mają dwa pozostałe koncerny, czyli Microsoft i Sony. Michael Denny z Sony dodaje, że "Oczywiście nowy sprzęt powoduje wielkie ukłucie w klientów, ale premiery takich gier jak Modern Warfare 2 pokazują, że nie potrzebujemy nowego sprzętu, aby bić wszelkie rekordy."

_______________________

"Czy kiedykolwiek denerwowała Cię duża ilość walających się padów do różnych konsol na Twojej półce? Wkrótce się to zmieni, a to za sprawą nowego pomysłu japońskiego giganta. Koncern SONY w amerykańskim urzędzie patentowym zgłosił nowy pomysł, który już wkrótce zamieni kilka padów na jeden uniwersalny i kompatybilny z różnymi konsolami. Póki co na temat tego cacka wiemy jedynie, że będzie się on składał między innymi z ekranu LCD reagującego na dotyk. Dodatkowo panel wyświetli różne konfiguracje przycisków w zależności od konsoli wybranej przez użytkownika."

Link to post
Share on other sites

stalker a co tam na tym fimiku jest? w nnn czy kameo z 2005r mozna zobaczyc jednoczesnie kilka tysiecy ludzi/troli

http://www.gametrailers.com/video/e3-2005-kameo/6096

 

ps: wlasnie wrzucam na yt porownanie crysisa z uncharted drake's fortune :/

xtak tylko szkoda ze w tej grze nie ma jeszcze strzalow z karabinow :o
Link to post
Share on other sites

Od razu napisz jak wruzcisz Wulfen , bo słyszałem że Uncharded zgniata i miażdży widoczkami, chętnie je zobaczę. Grafika i rozmach miażdżą :zamykamy:

niestety podczas uploadowania jakis blad wyskoczyl nie wiem czemu:/ sprobuje pozniej jeszcze raz.

co do grafiki to sam grajac w jedynke sie zdiwilem, gra ma juz ponad 3 lata a dalej jest jedna z najladniejszych gier, zadne filmiki na yt nawet w hd nie oddaja nawet w polowie tego jak ta gra wyglada na hdtv a dwojka to juz jest masakra

Link to post
Share on other sites

OT

 

Na lockerz zgarniasz punkty za:

 

1. Dailies

2. Logging

3. PLAY - oglądanie filmów (za każdy obejrzany są PTZ)

4. W przyszłości powinno być więcej opcji zdobywania PTZ.

 

Koniec OT

 

Ten Samsung jest "trochę" stareńki... 20ms? Ja bym go jednak wymienił na coś nowszego.

Link to post
Share on other sites

Nuka ile mi wiadomo ten samsung nie obsługuje kodowania HDCP a bez tego nie podłączysz ps3. Jest możliwość podłączenia przez konwerter sygnału czy HDFury ale są to dość drogie rzeczy. Więc moim zdanie lepiej jest sprzedać stary monitor dołożyć troche i kupić monitor z HDCP

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...