Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

przecież X360 jest martwy od co najmniej 2-3 lat

 

Co jest martwe ??? 

Popatrz ile wyjdzie jeszcze exow na ps3 a ile na X360...

 

Z multiplatform na ps3 nie puścili THE CREW  (mało ramu i inne tj trudnosci programowania)

 

ZERO POMPOWANIA NA DZIŚ DZIEŃ W PS3 MARKETINGOWO - Lecz jest to spowodowane tym samym co powyżej napisałem - sony jednak ma kłopoty finansowe co wiadomo

 

PS3 już nawet nie będzie miało produkowanych podzespołów gdyż sony tnie koszta i zamyka fabryki

http://www.pssite.com/news-39378-sony_zamyka_fabryke_komponentow_do_playstation_3.html

 

gdzie właśnie M$ puścił dosłownie niedawno temu rwizję Slima E  z nowym XCGPU  (nowa płyta główna "Winchester" ) co oznacza tylko jedno - X360 będzie jeszcze mocno wspierany jak mają nowy proces technologiczny (GPU + CPU + eDRAM w jednym krzemie co na Coronie i Trinity bylo tak, że CPU+GPU było na jednym a eDram osobno na jednym chipie BGA)

 

Winchester - CPUI+GPU+eDram na jednym krzemie

 http://team-xecuter.com/forums/attachment.php?attachmentid=28326&stc=1

 

Corona i Trinity po zdjęciu IHAS - CPU+GPU i osobno eDram

http://www.xtechx.ru/wp-content/uploads/2011/11/xcgpu_xbox360_without.jpg

 

 

już nie wspomnę o tym ile schodzi nam miesięcznie "klocków" a ile "sonek"... i nie mówię tu o konsolach przerobionych

 

więc kolego... Co tu jest martwe ???

 

mam już swoje lata i  mam zawsze wszystkie kosnole od początku z racji mojej pracy i niestety mam na ten temat wyrobione zdanie - X360 jest mocniejszą konsolą i koniec kropka - Jest to też spowodowane tym, że nie dość , że niema współdzielnego ramu to jeszcze system łąduje z HDD włąśnie w niego, gdzie w X360 masz cały dash w nandzie

 

Mam akurat to fajne, że większość multiplatform ograłem na ps3 i X360 I ZAWSZE NA X360 BYŁO LEPIEJ (nie jakoś co wiele ale jednak lepiej)

 

 

Co do the crew poczytaj

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,16476339,Dlaczego_The_Crew_bedzie_na_Xboksie_360__a_na_PS3.html

 

Co do BF3 na x360 - poczytaj sobie o wersji z texture pack i bez - ta z packiem miała już lepsze teksturki niz ps3

 

A i jeszcze jedno - jak nie znasz dokładnego zastosowania eDRAM i nie wiesz jaką ona ma rolę w ogólniej wydajność  pamięci współdzielnej DDR3 dla GPU to lepiej juz zakończmy temat  :)

 

 

Znam Twoje podejście do marki sony od dawana, lecz tak jest, że z faktami się nie dyskutuje

 

 

Dla mnie PS3 to genialna konsola i X360 oraz ps3 są ogólnie dla mnie IDENTYCZNE w tamtej generacji i te wspomniane róźnice to tak naprawdę nic w porównaniu z róźnicami jakie były między PS2vsXBOX Classic i teraz między ps4 vs X1 b

 

jak wspomniałeś sam wcześniej EXY to potęga PS3 której nie można podważać i z tyumi faktami też nie można dyskutować, że w tym aspekcie PS3 pokazuje klasę

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Znacie jakiś sprawdzony sklep gdzie można kupić oryginalnego dualshock'a 3? W moim obecnym analogi są już do tego stopnia zużyte, że grać się nie da. Lewy grzybek w analogu to już się kręci przy poruszaniu :P Sprawdzałem rożne sklepy i ceny wahają się od 150-220zł, tyle że każdy sklep to różne oznaczenie. W jednych mają niby to samo co ten którego miałem w zestawie z PS3 czyli CECHZC2E ale są też z oznaczeniami : CECHZC2U, CECHZC2J, CECHZC2JSS. Te z końcówką U to podobno produkowane na rynek USA, J - Japoński, E - Europejki. Więc chyba na jakaś chińską podróbę nie powinno się trafić :P Chińskie mają z tego co czytałem oznaczenie CECHZC2H.

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Jakiś czas temu kupiłem ps3, ponieważ nigdy nie miałem konsoli a granie w serie battlefield na intel hd4000 jest upierdliwe. Jednak takiej beznadziejności od twórców gier dawno nie widziałem. Pomijam już fakt, że pobieranie gier oraz ich aktualizacja trwa wieczność. Niedopracowanie bf3, bf4, hardline w single player to są jakieś kpiny z ludzi. BF4, misja na dachu wieżowca. Po śmierci trzeba CAŁY akt rozpoczynać odnowa, ponieważ gdy zaczniemy od autozapisu gra łapie blackscreen. Dźwięk leci w tle. Znany bug, lecz nigdy nienaprawiony. Hardline. Akt 8?. Misja w czołgu. Gdy znigiemy, trzeba cały akt przechodzić od nowa, ponieważ autozapis powoduje nieskończone wczytywanie. W BF3 też napotkałem identyczne problemy ale już nie pamiętam w którym miejscu. Zdaje sobie sprawę, że BF to głownie multi, ale tryb single player to jakieś jaja. Zrozumiałbym takie akcje na PC z crackiem czy na jakiejś przerobionej konsoli, ale nie w oryginalnej grze...

Na szczęście trzy gierki to koszt 50zł, więc nie wielka strata. Chciałem kupić GTA V, ale mam jakiegoś pecha do gier i boję się znów jakichś glitchy. Może to wina konsoli, lecz problem występował tylko w jednym miejscu w grze...

Soft i aktualizacje do gier aktualne

Link to post
Share on other sites

Miałem napisać, że temat w końcu ruszył :) Co do błędów obwiniał bym raczej producenta gry, aniżeli twórców danej platformy jaką jest akurat ps3. Uważam, że jak najbardziej powinieneś spróbować GTA 5 gdyż większość z nas przechodziła te gry i mimo że jest to gra już bez aktualizacji i tak warto ograć, choćby sam tryb dla pojedyńczego gracza. 

Myślę że z czasem przekonasz się do pada i konsoli i sam dojdziesz do wniosku czy to był dobry zakup, czy też nie. Zawsze masz jeszcze furtkę odsprzedaży dalej, więc w najgorszym przypadku stracisz tyle co za wysyłkę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Szukam taniego przewodowego pada do PS3. Mam DualShocka, ale potrzebuję drugiego kontrolera do okazjonalnego grania we dwie osoby. Chcę wydać około 60 zł.

 

Zastanawiam się nad Trust GXT 540 lub Genesis P65.

https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-trust-gxt-540-wired-pc-ps3

https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-genesis-p65-pc-ps3

 

Co wybrać? Może polecacie coś innego? W tej cenie widziałem podróbki DualShocka na allegro, ale to zapewne loteria?

Dziękuję i sorry za odkop ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...