Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj 3DS jest bardzo przyjemnym sprzętem. Nie razi może póki co biblioteką dostępnych tytułów (remake Zeldy z N64 i Mariany to niestety za mało). Ale zawsze można przecież nadrobić zaległości z NDS/DSi i wówczas już perełek jest pełno.

 

A przecież dużymi krokami zbliża się Resident Evil...

Link to post
Share on other sites

Tylko że w przypadku 3ds'a to chyba lepiej już poczekać na nowy ulepszony model(lub kupić bardzo taniego DS'a), tak btw ile można grać w to samo(remake Zeldy, Mariana czy innych kultowych gier Niny)? Przydały by się jakieś nowe ip ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tam swojego 3DS'a dorwałem fabrycznie nowego za 500zł, za tą cenę mogłem sobie wyrwać jeszcze leciwe PSP, więc logika nakazała wybrać zabawkę Nintendo. Biorąc pod uwagę że nie miałem ani N64, ani pierwszego DS'a wydaje się to dość rozsądne.

 

Resident Evil Revelations, remake Zeldy i Starfoxa, do tego Super Mario Land i na dokładkę może przenośny SF4 i przy cenach gier rzędu 150-200zł myślę że jest to i tak rozsądne maksimum zakupów, póki co.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio coraz popularniejszerobi sie PSP Go z przerobka. Za 5 stowek mozna miec z 32 GB karta wypelniona grami. A PS Vita do Europy trafi dopiero w lutym, wiec jak masz cierpliwość to czekaj. Pamiętaj tylko, że na początku nie będzie zbyt wiele gier, a niektóre mogą być kosztowne, jak nowy Ridge Racer, gdzie dostaniesz tylko 3 auta i 5 tras, a resztę będziesz musiał dokupić.

Link to post
Share on other sites

Vita póki co będzie drogie a gry jeszcze droższe. Trzeba poczekać ok. 6 miechów od premiery, żeby nieco ceny poszły w dół. Jeśli zamiast grafiki cenisz przede wszystkim grywalność to śmiało bierz PSP slim 3000. Razem z 2 kartami msd 8GB z adapterem 2-slotowym dorwiesz w sklepach internetowych za ok 600 zł. Ogromna biblioteka i prostota przeróbki jak dla mnie jest wartością dodaną, której nie sposób przecenić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@up: to zależy od tego, jakie gry cię kręcą, co za różnica czy konsola od Sony czy Nintendo. Ważne są gry, nawet ważniejsze niż specyfikacja. Co z tego że to poprzednia generacja? Ekran i ergonomia bez zarzutu, dużo dobrych gier i dostępność prostej i bezpiecznej przeróbki. To duże zalety.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...