Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

a wiec tak po pierwsze komedie *nie ma nic lepszego na wieczory ze znajomymi*

-oldschool- komedia kozak, bez przegiecia jak w AP lecz humor stoi na wysokim poziomie.

-eurotrip- komedia kozak kozak ! moim zdaniem jedna z najlepszych komedi wszechczasow, usmialem sie jak nigdy i smieje sie zawsze gdy ja ogladam.

-AP wszystkie czesci- dobry mocny humor, beka na calego ale czasami robilo sie juz to monotonne.

-statek milosci- fajny lajtowy humorek okraszony piekna bohaterka :menda:

-wieczór kawalerski I i II- I - kozak, caly film ogladasz z wielkim napieciem a koniec ... hmmm sami obejrzcie, a II sredniawa komedia jak komedia.

-Kocham Cie Stary, i love you man- ostatnio ogladalem, komedia fajna lajtowa, cala prawda o przyjazni facetow :D

 

lekkie romansidlo - cos nowego, something new- fajny, spokojny i elegancki film , milo sie oglada i naprawde pochlania

 

adrenalina, pod napieciem - film ktory ma przynosic rozrywke i to robi, chodz zakoncze jest denne strasznie.

 

dragonball evolution - nie ogladajcie szkoda czasu , a jezeli ktos nie ogladal przed tym bajki niech w ogole nie oglada !

 

 

bede pisal troche o ostatnio ogladanych przeze mnie filmach ...

Link to post
Share on other sites

a jezeli ktos nie ogladal przed tym bajki niech w ogole nie oglada !

 

Nigdy nie bylo zadnej "bajki". Bylo Anime.

 

Bajka - krótki utwór literacki, wierszowany, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie). Czasem słowa "bajka" używa się w znaczeniu "baśń".

Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu, albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta i przedmioty, które uosabiają typy ludzkie i cechy charakteru. Najczęściej jednak są nimi zwierzęta. Każda bajka posiada charakter dydaktyczny.

Link to post
Share on other sites

a jezeli ktos nie ogladal przed tym bajki niech w ogole nie oglada !

 

Nigdy nie bylo zadnej "bajki". Bylo Anime.

 

Bajka - krótki utwór literacki, wierszowany, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie). Czasem słowa "bajka" używa się w znaczeniu "baśń".

Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu, albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta i przedmioty, które uosabiają typy ludzkie i cechy charakteru. Najczęściej jednak są nimi zwierzęta. Każda bajka posiada charakter dydaktyczny.

prawda, jednakże nie zmienia to faktu, że DB Evolution jest niemalże do chrzanu...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a jezeli ktos nie ogladal przed tym bajki niech w ogole nie oglada !

 

Nigdy nie bylo zadnej "bajki". Bylo Anime.

 

Bajka - krótki utwór literacki, wierszowany, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie). Czasem słowa "bajka" używa się w znaczeniu "baśń".

Morał może znajdować się na początku lub na końcu utworu, albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta i przedmioty, które uosabiają typy ludzkie i cechy charakteru. Najczęściej jednak są nimi zwierzęta. Każda bajka posiada charakter dydaktyczny.

prawda, jednakże nie zmienia to faktu, że DB Evolution jest niemalże do chrzanu...

pozdrawiam

Nazywajmy rzeczy po imieniu, DB Evolution do :menda: byl :D

Link to post
Share on other sites

moją opinię wyraziłem w temacie "Kolebka Anime"

:arrow: link w moim podpisie

ciekawie wyglądało to grane przez prawdziwych aktorów i ładnie wyglądała fala uderzeniowa, ale reszta...nie będę się powtarzał, zapraszam do kliknięcia w ostatnią linijkę mojego podpisu, opinia znajduję się na 2 stronie tematu

jednakże zapraszam do przeczytania całego tematu i jeśli macie tylko ochotę - do udzielenia się w nim

wszystkich swoich uwag tam nie zamieściłem, ale większość poważniejszych - na pewno

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja tylko tutaj przypowiem do moderatora ktory wstawil :menda: zamiast slowa D***y.

Slowo D**a (chodzi o slowo pupa, tylko ze inaczej :D) nie jest slowem niecenzuralnym, przynajmniej nie uznaje sie go za takie wg. kryteri polskiej telewizji i radiofonii :P

Link to post
Share on other sites

Lepiej użyć emotki niż deprawować młodzież, która również zagląda na forum :P nie czytuję kryteriów oceny niektórych słów polskiej telewizji i radiofonii więc nie wiem co oni uważają :menda: być może masz rację i oficjalnie nie jest to uznawane za niecenzuralny zwrot, wolę jednak ubiec fakty, byśmy nie mieli za jakiś czas w co drugim poście "pupy" :D

 

 

Przypomniało mi się - Amerykański Ninja to klasyka dla mnie :P

Link to post
Share on other sites

Lepiej użyć emotki niż deprawować młodzież, która również zagląda na forum :) nie czytuję kryteriów oceny niektórych słów polskiej telewizji i radiofonii więc nie wiem co oni uważają :menda: być może masz rację i oficjalnie nie jest to uznawane za niecenzuralny zwrot, wolę jednak ubiec fakty, byśmy nie mieli za jakiś czas w co drugim poście "pupy" :D

 

 

Przypomniało mi się - Amerykański Ninja to klasyka dla mnie :P

No wlasnie moim zdaniem to nie jest slowo nie-cenzuralne i mi calkowicie by nie przeszkadzalo :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeśli pod ulubione podciągnąć te, któe się oglądało więcej niż 10 razy...

Lecimy:

Star Wars - stara trylogia

Władca Pierścieni - trylogia w wersji reżyserskiej oraz animowany Ralpha Bakshiego

Piekło na Pacyfiku i jego odpowiednik s-f Enemy Mine

Bitwa o Anglię

13 Wojownik

Miniserial Merlin z Samem Neillem

SG-1 do sezonu 8

Imperium Słońca

Poltergeist

jak się chcę rozmaślić to Uwierz w Ducha

Pitch Black i Kroniki Riddicka

Diuna by Lynch i by Hallmark (pierwsza gorsza adaptacja, ale lepszy film, druga odwrotnie)

Polowanie na Czerwony Październik

a z lżejszych Kosmiczne Jaja, Faceci w czerni i Faceci w bieli, ogólnie kocham parodie.

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...