Skocz do zawartości

Czy ta grafika będzie dobra?


Recommended Posts

Witam.

A więc tak kupiłem komputer i teraz pozostaje mi sprawa grafiki przeglądając komputronika natrafiłem na bardzo ciekawy model w rozsądnej cenie.

http://www.komputronik.pl/index.php/product/81917/Podzespoly-PC/Karty-graficzne/Radeon_4890_HIS_1GB_HDMI&DVI_(PCI-E)_iCooler_x4.html

Bo chciałem kupić vapor-x ale widzę ze ta cena jest atrakcyjna jak na niereferncyjną konstrukcję.

Mógłby ktoś coś powiedzieć o tym chłodzeniu??

Czy ciche jest i ogólnie jak z temperaturami??

 

EDIT:

Może inaczej zadam pytanie.

Czy ta karta to okazja w tak niskiej cenie??

Czy po prostu to chłodzenie to lipa i dlatego taka tania??

Link to post
Share on other sites

bierz tego radka, his dobra firma. Nowa kartę kupisz za 2 miesiące najwcześniej (radeona), mozesz czekać w sumie i tak nie ma w co grać teraz. Licz sie z tym ze na dzień dobry radek ma stać 299$ (tyle co gtx 285 teraz) + marża naszych sprzedawców i "podatek od nowości" (tak piszą przynajmniej)

Link to post
Share on other sites

bierz tego radka, his dobra firma. Nowa kartę kupisz za 2 miesiące najwcześniej (radeona), mozesz czekać w sumie i tak nie ma w co grać teraz. Licz sie z tym ze na dzień dobry radek ma stać 299$ (tyle co gtx 285 teraz) + marża naszych sprzedawców i "podatek od nowości" (tak piszą przynajmniej)

Nie wiem ale ty myslisz że on śpi na pieniądzach ? za 2 miesiące kupi nową i następne 800 zł zastanów się to lepiej niech kupi teraz dużo lepsza albo poczeka chociaż jestem za tym żęby kupił hd 4890 bo starczy na długo ;)
Link to post
Share on other sites

bierz tego radka, his dobra firma. Nowa kartę kupisz za 2 miesiące najwcześniej (radeona), mozesz czekać w sumie i tak nie ma w co grać teraz. Licz sie z tym ze na dzień dobry radek ma stać 299$ (tyle co gtx 285 teraz) + marża naszych sprzedawców i "podatek od nowości" (tak piszą przynajmniej)

Nie wiem ale ty myslisz że on śpi na pieniądzach ? za 2 miesiące kupi nową i następne 800 zł zastanów się to lepiej niech kupi teraz dużo lepsza albo poczeka chociaż jestem za tym żęby kupił hd 4890 bo starczy na długo ;)

nie, to troche inaczej. Najpierw poleciłem mu radka ale w trakcie pisania posta doszedłem do wniosku że opcja z czekaniem też najgorsza nie jest :D Czy ja wiem czy az na tak długo? To zależy w jakich rozdzielczościach sie gra, w jakich ustawieniach i jaki framerate się lubi.

Link to post
Share on other sites

To bierz tego radka i ciesz się nowym sprzętem.

Prawdą jest, że premiery nowych GPU już niedługo, ale myśląc w ten sposób zawsze będziesz na coś czekał i nigdy nie będziesz zadowolony z tego co masz a chyba nie o to chodzi.

Obecnie faktycznie nastał sezon ogórkowy na gry, ale zawsze możesz sięgnąć po tytuły sprzed kilku miesięcy albo i starsze. Jakiś czas temu odpaliłem (po raz pierwszy) Fallout3 i wciągnęla mnie giera bez reszty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...