Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

W mojej opinii to wszystko elektrozłomy są :wariat:. Nigdy nie wiesz co się przytrafi na mieście z tymi sprzętami, będzie się ładował czy nie będzie?, trzeba będzie korbą ręcznie pantograf opuszczać czy nie?, spali się silnik? bo już sporo poszło ich z dymem...przy hamowaniu koła odpadną a może nie? bo tyle usterek przy naciskaniu pedału hamulca komputer to nawet w najbardziej awaryjnym francuzie nie wyświetla co tu, pokaże się błąd baterii 600V i odetnie Ci nagle wspomaganie przy wchodzeniu w zakręt lub nie?...dramat...dużo jeszcze by pisać można. Czasami sobie z kolegami śmieszkujemy, że kto to dopuścił do ruchu?? chyba tylko po to by pokazać się z tej strony jaka to firma/miasto są eko za pierdylion grubej kasy podatników.

Link to post
Share on other sites

Na zachodzie w coraz większej ilości krajów homologowane retrofity LED stają się legalne , a u nas sobie przypomnieli o mandatach . Słowo 'homologowane" jest kluczowe bo wsadzenie chińczyka w randomową lampę jednak oślepia czasem bardzo mocno . W takich sytuacjach jestem jak najbardziej za mandatami .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnio zauważyłem , że kierowcy zrobili się bardzo agresywni nawet bez powodu.  Jest z tym co raz gorzej  albo miałem pechowy miesiąc . Dwa razy się trafiło , że wyprzedzałem zgodnie z przepisami nie przekraczając szybkości . I w tym momencie zaczynają mi długimi świecić i trąbić bo jak śmiałem ich wyprzedzić .

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 5.11.2022 o 10:56, jakub1t napisał:

że kierowcy zrobili się bardzo agresywni nawet bez powodu

A tak naprawdę to się dziwisz?

 

Jazda przy obecnych przepisach w tym kraju to loteria, stres i katorga.

Kretyńskie przepisy o pierwszeństwie pieszych które media zinterpretowały jako "bezwględne pierwszeństwo" a tłuszcza podłapała, kosmiczny taryfikator połączony z łapankami tam gdzie budżetowo ma to sens a nie gdzie dbamy o bezpieczeństwo dodatkowo zrzucenie odpowiedzialności na kierowców w absolutnie każdym możliwym przypadku i za wszystko i efekt jest

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...