Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

W weekend jechałem swoją stałą trasą, widziałem jak policjant się cieszy i tańczy z suszarką.
Ograniczenie 50 na drodze o dwóch pasach ruchu, to tylko się położyć i spać.. Tym bardziej że część kierowców jedzie np 38-40km/h. Potem zjedziesz na lewy żeby wyprzedzić to oni dodają gazu :D  A już szczytem wszystkiego jak przejeżdżają na czerwonym. [śpią] Ja jeżdżę mało, kierowcy zawodowi będą mieli ciężej..
Ja zawsze się zatrzymuje, chociażbym miał dać po heblach, ale jak widzę co się dzieje to się już tylko zastanawiam kiedy ktoś we mnie wjedzie..

 

Link to post
Share on other sites
Ja tak prawdę mówiąc to bez okularów bym się bała wyjść z domu
No i taka postawa się chwali.
Sam korzystam z soczewek i okularów, oraz mam wbite w blankiet 01.06 i nie wyobrażam sobie prowadzenia auta bez nich a mam wadę -1.5.
Co jest najlepsze, siostrzenica mojej żony robi obecnie prawko i jest już po badaniach lekarskich, na których nie widzieli przeciwwskazań. Dodam, że na co dzień nosi okulary -2.25 a w prawku tego nie będzie miała wbite. Niestety będzie chyba musiała badania powtórzyć, kolejne 200zł, bo z taką adnotacją nie będzie mogła iść na egzamin w okularach, a bez nich to raczej będzie zagrożeniem na drodze.
Link to post
Share on other sites

Wedle przepisów nie możesz, reflektor jest homologowany do określonego źródła światła. W internecie kilka osób skarżyło się na odmowę wypłaty z OC z powodu nieprawidłowych żarówek ale na ile to gusła na ile prawda to nie wiem i raczej wolałbym nie sprawdzać tego na sobie.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Pracuję w hurtowni motoryzacyjnej, która obsługuje Rybnik/Żory/Wodzisław/Rydułtowy/Racibórz/Jastrzębie-Zdrój. Jeśli macie jakieś nagłe potrzeby - służę pomocą.

Nie, wiem, czy macie tu już kogoś z branży, ale jakby ktoś potrzebował pomocy z dopasowaniem części czy sprawdzeniem dostępności, to też można do mnie walić.

A żeby nie było tajemnicą, grupa InterCars Rybnik wita i pozdrawia :banan:

Edytowane przez Cloperflake_
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...