Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Do pewnego czasu też wpuszczałem autobusy z zatoczki, ale trafił się dzban przez którego skasowałem samochód i od tego czasu nigdy więcej.
Wpuściłem i jechałem za autobusem do następnego przystanku, ten skręcił w zatoczkę a ja kontynuowałem jazdę prosto.
Na przystanku jednak nie się nie zatrzymał i od razu wyjechał z zatoczki. Jako że byłem na wysokości jego przedniego koła to ścisnął mnie na przeciwległy pas i zaliczyłem czołówkę z autem z naprzeciwka.
Kierowca na gorąco stwierdził, że miałem uważać jak wyjeżdża z zatoczki. Na szczęście nikomu nic się nie stało ale kierowca autobusu stracił uprawnienia.

Nie mówię, że wszyscy są tacy jak tamten kierowca, ale jednak awersja pozostała.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio ruszyłem z pętli na Chomiczówce z podniesionym pantografem (komputer oczywiście pokazywał, że jest schowany) więc coś z tym prądem faktycznie jest na rzeczy, autobus był ciągle głodny!

 

PS. Daleko nie pojechałem bo chwilę po tym zablokował się napęd i hamulec elektryczny blokując na około 35 minut wyjazd z pętli, trzy usterki w krótkim czasie - taka to technologia piękna :wariat:

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Trochę wolnego to w końcu ogarnalem coś co mnie denerwowało od samego zakupu padliny: lampy . Mimo ze bixenon to ledwo co swieci lot dalej jak tablica rejestracyjna, nie jest dopieszczone prima sort ale jak na szybki spontan to wyszło zacnie

10e8f1e5db9e14395bf4ba4cf34c7701.jpg




488c685e1a566f64cc96fa895dffe2e5.jpg



9f05632c4417b4cae77a59e460e6f2bd.jpg



01f70c92410fd3f774fb63ac2369bc52.jpg

  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pany, i Panie rzecz jasna, jakie małe autko polecacie? Cena do około 4 000 Euro, silnik max 1.2, 1.4, niskie spalanie, ale żeby nie był ospały. Bardzo mocno myślę o Renault Twingo 1.2 16V. Powinien być dość dynamiczny, dużo nie spali. Co myślicie? Sorry, że pytam tutaj, ale ten temat jest często odwiedzany przez osoby będące w temacie aut, więc myślę, że można mi wybaczyć :]

Link to post
Share on other sites

Pewnie tak, tylko teraz mam mały mętlik w głowie. Na początku myślałem o aucie jak najtańszym, ale dość świeżym, głównie na dojazdy do pracy, czyli około 2x 7 km dziennie, do tego zakupy, jazda po mieście, na przykład Chevrolet Matiz z 2005 roku, niecałe 80 000 km - jeśli prawdziwe, za 999 Euro, ale ktoś mi go zwinął sprzed nosa. Później coś do około 3 000 Euro, do takich samych celów, ale też jazda do Polski z Holandii i na odwrót, oraz później w Polsce. Teraz myślę, żeby jeszcze dołożyć, ale z drugiej strony można dokładać w nieskończoność :D

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, BlackCoffe napisał:

Tak będziesz dokładał to w końcu się okaże, że kupisz nowy z salonu :P 

No :D

3 minuty temu, AudiAWX napisał:

fiestę

Chodzi mi po głowie, ale jaki silnik? Widziałem niepochlebne opinie o EcoBoostach, nie wiem, o co chodziło. Podobno świetnie się prowadzi. Fajny z zewnątrz, wewnątrz także.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...