Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Zauważcie jak bardzo czasy się zmieniły, dziś kiero by dostał ze dwa dzieścia lat za próbę usiłowania zabójstwa jazdą uszkodzonym ikaranem 200 osób a to tylko poduszka siadła bo auto przeładowane :wariat:. Sam kiedyś na 709 przy największych skwarach śmigałem z otwartymi połówkami drzwi, ludzie się uśmiechali bo im było chłodniej 8-).

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Szarik napisał:

śmigałem z otwartymi połówkami drzwi

Pamiętam tą praktykę :) i naklejki na drzwiach kierowcy od środka z taką postacią, ale nie pamiętam jaka firma. Widoczna była głowa częściowo i rączki, tak jakby się wspinał.

Nie wspomnę już o dłuuugaśnym drążku zmiany biegów, którym majtał tak, że wydawało się jakby przy zmianie za każdym razem szukał kolejnego :D

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Jakoś ze trzy lata temu jak jechałam do pracy w tramwaju zepsuł się drzwi, nie chciały się zamknąć to motorniczy wyszedł, zamknął je na amen i dalej jedziemy. A jeszcze wcześniej jechałam tramwajem co mu się jedne drzwi nie zamykały i motorniczy nie widział w tym problemu. 

Edytowane przez BlackCoffe
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś testowałem stosowanie się do owego przepisu na Puławskiej przed Żołny w kierunku na Piaseczno w godzinach szczytu, efekt? stałem z włączonym kierunkowskazem w zatoce ponad 5 minut...ręce (i nie tylko) opadły. Ostatecznie zacząłem się delikatnie wpychać, jeden mnie obtrąbił, drugi mrygał długimi a trzeci wpuścił (niby tak to wyglądało) ale później pomachał środkowym palcem. Zwariować można w takich momentach :wariat: cóż, nie ma lekko.

Link to post
Share on other sites

Żona kiedyś przywaliła w wyjeżdżający autobus z przystanku . Wtedy według mnie była to jej wina , ale ona twierdziła , że nie ma takiej możliwości aby coś źle zrobiła bo nie miała szansy na wyhamowanie . No i w sądzie wygrała sprawę .  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up, Szarik szanuje i to mocno! żeby tak większość mobilków trzymała fason kultury za kółkiem...wszystkim byłoby o wiele lepiej na trasie.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Z natury staram się każdego wypuścić, ale kosztowało mnie to już 2 bagażniki, pi razy drzwi 2x po 8000 zł z czyjegoś OC.
Więc nie do końca wiem czy warto być uprzejmym, i każde auto mam z hakiem.
Zasadniczo nikt się nie spodziewa że się zatrzymasz wypuścić autobus, no i gdyby leciała za mną skania czy inny man to bym pewnie nie wypuścił.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.11.2021 o 15:37, Szarik napisał:

 stałem z włączonym kierunkowskazem w zatoce ponad 5 minut...

 

To ja jestem chyba wyjątkiem, bo jeżdżę głównie po Warszawie, i jak tylko widzę włączony lewy kierunkowskaz w autobusie, to hamuję i wpuszczam.

Edytowane przez imiemichal
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...