Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

5 godzin temu, AudiAWX napisał:

Tylko u nas dochodzi jeszcze kwestia że 70% aut ma powyżej 10lat, stan średni a cisnąć będą...
Murowana wpadka...

 

Nikt starymi autami nie ciśnie , 80 % z nich jedzie wolniej jak można .  Tak wynika z moich obserwacji . 

20 minut temu, wrzesi0 napisał:

mały update wizualny - nowy dyfuzor

 

Też w sumie patrzyłem do mojego , ale szkoda mi kasy :)

https://pl.aliexpress.com/item/10000002496964.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.190ab2e5cTQ8tz&algo_pvid=709076c4-1a73-4e90-a56b-e46c8aa952d9&algo_expid=709076c4-1a73-4e90-a56b-e46c8aa952d9-8&btsid=2100bdcf16113477295424402e9825&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, jakub1t napisał:

Też w sumie patrzyłem do mojego , ale szkoda mi kasy :)

 

 

Ja kupiłem w PL z fajnego sklepu firmówkę RIEGER w cenie wysyłki z Chin tego twojego - 2k to bym nie dał :)

Edytowane przez wrzesi0
Link to post
Share on other sites

Warszawa - słowo klucz.

 

Ale to prawda, wszystkie usługi są droższe u nas. Znam takich, co potrafią przywieźć ekipę remontową do mieszkania nawet i z 300km, zlecić robotę, samemu się wyprowadzić na tydzień czy ile tam trzeba i fachowcy są cały tydzień, robią, śpią w tym mieszkaniu (czy domku) - a właścicielowi i tak taniej robocizna wychodzi :wariat:

 

Dlatego nie rozumiem, po Ch*j tak tłumnie wszyscy lezą do W-wy za "lepszym życiem" ? Obłęd...

 

 

Teraz coś MEGA:

pozdrawiam-goscia-ktory-zalozyl-przod-od

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Succubus napisał:

Ale to prawda, wszystkie usługi są droższe u nas. Znam takich, co potrafią przywieźć ekipę remontową do mieszkania nawet i z 300km, zlecić robotę, samemu się wyprowadzić na tydzień czy ile tam trzeba i fachowcy są cały tydzień, robią, śpią w tym mieszkaniu (czy domku) - a właścicielowi i tak taniej robocizna wychodzi :wariat:

Osobiście meblowałem całe mieszkanie ludziom co z mojego miasta się przeprowadzili do wawy, 3,5h autem w jedną stronę. Nawet jak doliczyło się dojazd na pomiar, dojazd na montaż, delegację z noclegiem na 2 dni dla 3 ludzi, koszt za ryzyko dojazdów na regulacje/gwarancje to wyszło duużo taniej niż najlepsza lokalna oferta, a trzeba powiedzieć, że my to raczej solidna i renomowana lokalnie firma i najtańsi na świecie nie jesteśmy.

Edytowane przez wojciechu15
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
55 minut temu, AudiAWX napisał:

ale i zarobki inne

 

Czy w W-wie są lepsze zarobki? Może trochę, ale często jakim kosztem ;)

 

55 minut temu, AudiAWX napisał:

Ja znów po 10 latach w Warszawie, wolę suchary na wsi, nie trawie stolicy.

 

Byłeś 10 lat w W-wie? To współczuję, ja spędziłem w niej całe życie i jak bylem młodszy to też tego nie rozumiałem, ale teraz tak - też wolę suchary wodą zapijać, ale spokojnie i wolno żyć. Doskonale Cię rozumiem :)

8 godzin temu, wojciechu15 napisał:

wyszło duużo taniej niż najlepsza lokalna oferta

 

Widzę, że doskonale wiesz o czym pisałem. No niestety - taka sytuacja :/

Link to post
Share on other sites

Zarobki w Warszawie za to samo co u mnie zaczynają się od X2...

W sumie największy problem Warszawy to Ci co się za warszawiaków uważają. Po 15 minutach rozmowy wiem czy rozmawiam z prawdziwym Warszawiakiem, jest normalny, a nie osioł jak te przywłotyki co się za uważają...

No to lecimy z Das Auto...







Link to post
Share on other sites

 

2 godziny temu, GreQonE napisał:

Miasto gdzie kończą się reguły - pruszków,

 

:rotfl:

 

Masa ludzi jak się trochę dorobi właśnie myśli o ucieczce pod miasto do domku i zieleni. No, ale każdy ma swoje spojrzenie ma te sprawy.

 

 

14 godzin temu, GreQonE napisał:

szukam jakiegos lokum zeby wrocic, niestety ceny sa masakryczne

 

Nom, np na Bemowie mieszkanie ~50m^2 to wydatek 500k (może jak w starszej zabudowie byłoby coś mniej) i więcej, do tego później czynsze wcale nie są małe, a już większy metraż, czy domek - łoooo matko ... i to pewnie się już też mocno zmieniło, bo ja znam ceny sprzed jakiegoś tam czasu ...

 

 

 

Aby OT nie było

 

 

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Succubus napisał:

Nom, np na Bemowie mieszkanie ~50m^2 to wydatek 500k

No właśnie...

 

Ja szukam jakiegoś lokum 200-400m2, tam ceny za metr są już bardziej akceptowalne, ale dalej masakra

Link to post
Share on other sites

Wszędzie, gdzie są wszelkiego rodzaju podobne aku istnieje takie ryzyko. Od laptopów, telefonów,  hulajnóg po baterie do replik ASG czy modeli RC.

Wypadków z powyższymi jest całe mnóstwo.

"Normalnych" aut pożary też nie omijają.

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/najczestsze-przyczyny-pozarow-samochodow-auta-plona-czesciej-niz-myslisz/8f6e09e

Link to post
Share on other sites

Urok baterii litowo-jonowych. Lit sam w sobie jest bardzo reaktywny, metaliczny trzeba trzymać pod olejem bo reaguje nawet z wilgocią z powietrza i to bardzo energicznie, wręcz zapala się. Dlatego też jak tylko zauważcie, że bateria wam spuchła bądź szybko się rozladowuje i dziwnie ładuje należy ją wymienić żeby nie wybuchła! Puchnięcie jest spowodowane wydzielaniem się wodoru bo zachodzą poboczne reakcje elektrodowe a że jest palny. Dodatkowo lit bardzo silnie reagujący. 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...