Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

bo korozja je zjada w zastraszającym tempie.

 

Teraźniejsze modele, to już chyba nie?

 

 

 

bo nie każdy przyzwyczajony do doładowanych silników zniesie dobrze przesiadkę na wolnossaka

 

Ja tam lubię japońskie wolnossaki. Mogę nimi jeździć spokojnie w przedziale 1.5-3k obrotów, a jak potrzeba się pobawić, to zawsze są zmienne fazy i leciutko ponad 7k można je pogonić bez obawy, że coś wyleci bokiem. Ale jak Biafra pisał - trzeba się przyzwyczaić i lubić.

 

 

Coś dla rozrywki:

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja tam lubię japońskie wolnossaki.

 

Mam dwie sztuki obecnie takich wysokoobrotowych japońców. 2.5 litrowy skyactive w madzi i 1,3 w swifcie najlepszej z żon i też mi podchodzą. To ciekawe że mogę się madzią bujnąć do 120 na trójce jakby mnie naszła taka fantazja. Ale jednak mimo teoretycznie odrobinę lepszych osiągów nie czuć w madzi przyspieszenia tak jak w mojej starej alfie. Ale to auto dość eleganckie i rodzinne, nie do wyścigów ze świateł. 

 

Zwijać asfalt spod świateł będę jak przekonam żonę że stać nas na teslę 3 dla niej  :D

Link to post
Share on other sites

Tam cały zawias jest od czegoś dołożony , żaden fiat nie miał 5 śrub także hamulce są na pewno odpowiednie  i nawet coś tam widać , że większe . Fiata nie wiem czy widziałem , ale polonezy ze 2 v8 by się znalazły .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Felgi wzór bmw, więc i reszta pewnie od bmw ;)


Felgi to oem Style 154 konkretnie ;)


A ja sobie przy weekendzie spróbowałem polakierować maskę, wyszło ok. Dużo wtrąceń bo brudno wokół, ale nic co nie usunie papier 2000 :-> 

 

WRnD5pe.jpg

tzPmWv4.jpg

GLHlO1H.jpg

 

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Właśnie typ motorem próbował pod moją chatką przebić latające Suzuki.

Ale chyba osiągnął co najwyżej 20 metrów. Pogotowie go 10 minut szukało w krzakach na środku ronda.

Swoją drogą to te kamienie wokół ronda to głupota. Gdyby ich nie było to by pewnie wstał i się otrzepał, a tak w śpiączce go zawineli, bo te kamienie wystrzeliły go w powietrze.https://cloud.tapatalk.com/s/5f6cee5fe2073/received_198090737.mp4

Link to post
Share on other sites

Jesienne porządki pod maską, po blisko pół roku leżenia w piwnicy w końcu wleciała big inlet pipe 70mm zamiast oryginalnej 48mm. Nie obyło się od małej rzeźby, ale nigdzie nie idzie dostać redukcji kątowej 30st 89/70mm

 

 

 

51f59a5920b6702bec90c39ec20bd7e2.jpg

363fc8338fbd2e0fa21052efbf12a240.jpg

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Coc, myślałem o tym ale w okolicy mam samych paprochów którzy to obsmarkaja zamiast ładnie pospawać. Z drugiej strony mam w planie przenieść przepływomierz koło przepustnicy także problem redukcji się rozwiąże

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...