Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Skydd dobry na zamarzanie, w zasadzie najlepszy, natomiast nie wiąże wody więc butelka spirytusu wskazana i tak.

I tu mnie zaskoczyłeś bo myślałem że to złoty środek na wszystko :) osobiście lałem tylko ze trzy razy olej do 2t, ale jakoś o tym zapomniałem i zaprzestałem.

 

Jak tak to denaturat popieram, też znajomi lali.

Link to post
Share on other sites

Biały Subarak już na chodzie, narazie wszystko wydaje się ok. Żadne awaryjne kontrolki się nie świecą, skrzynia działa jak marzenie, zawieszenie też, nie kopci, obrotomierz i wszystko działa.. Jeszcze tylko muszę się pozbyć czarnego i będę mógł spać spokojnie. Odkładać hajsy na modernizacje.

Link to post
Share on other sites

No ja się wychowałem na Starach, Jelczach i Kamazach i tam jak nafty i jagodzianki nie wlałeś na każdy zbiornik paliwa zimą to stał do wiosny.

Nafta czyli w zasadzie skydd bo to nafta nie pozwala ściąć parafiny, a denaturat wiąże wodę i ciągnie ją w silnik zamiast pozwolić osiąść na dnie bo jak wiadomo jest ciezejsza od paliwa i może dojść do sytuacji że masz ssak w wodzie a ropę wyżej.

Link to post
Share on other sites

Moje autko. Szybkie nie jest, ale jeździ mi się elegancko. Polecam te diesle, z manualem, ale po wymianie short blocka po 2014 roku. Jeżeli nie ma się dużo hajsów, chce się ekonomicznego auta, które będzie czymś innym niż popularne marki, to jest to propozycja do rozważenia.lanos.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Kolokwialnie mówiąc morda mi się cieszy jak do niego wsiadam. Najlepiej ta skrzynia z takim klikiem pracuje, 6 biegowa, sprzęgło gładko chodzi, hamulce skuteczniejsze niż w legacy, chyba większe tarcze o parę milimetrów, napewno mniej zużyte. Bezkluczykowy dostęp jest bardzo fajny, przycisk start. Lusterka są fajne duże. Światła też lepiej dają, napewno na boki, krawężniki lepiej widać w nocy.
Jedynie na minus tarcze zegarów, sa z takim niebieskim paskiem, przekombinowane, niepodoba mi się to.

Widoczność do tyłu, też nienajlepsza, chociaż fabrycznie przyciemnienie szyb jest dużo lepsze niż to co mialem, bo w nocy coś widać.
Lampy z tyłu oryginalne,  kiedyś taka moda byla.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...