Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czym sie rozbijasz?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17715 odpowiedzi w tym temacie

#41 GreQonE

GreQonE
  • Autor tematu
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 24 sierpień 2009 - 23:31

Ja sie nie prosilem o ta Grand Vitare, naprawde nienawidze tego samochodu ;)
Jest wielki, nie poreczny, nie nadaje sie do jazdy po miescie (za twarde zawieszenie, za mala moc w stosunku do wagi), nie nadaje sie do jazdy w terenie (zbyt twarde zawieszenie, oraz mimo napedu 4x4 i skrzyni z reduktorem nie ma blokady dyferow... nie da sie jezdzic), nie nadaje sie do jazdy po torze. Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

Przynajmniej dowozi mnie z punktu A do punktu B (jezeli chodzi o awaryjnosc to nie mam raczej co narzekac, 2004 rocznik, 50000 km przebiegu. W sumie to to nowka.).
  • 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

#42 dante2kx

dante2kx
  • Entuzjasta

• 659 postów
  • Miejscowość:Andrychów

Napisano 24 sierpień 2009 - 23:47

szmelcwagen lub jak kto woli wieśwagen, golf cztery na turbinie ładna, śmiga jak żul do monopolowego, full opcja (podgrzewana tylna szyba)
  • 0

#43 Darodaredevil

Darodaredevil
  • Zaawansowany

• 1482 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 07:26

2004 rocznik, 50000 km przebiegu. W sumie to to nowka

to co powiesz na rocznik 2000 i 91000km w mojej fabii?? ;)
  • 0

#44 matej

matej
  • Korzystam z ilorazu

• 2946 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:02

2004 rocznik, 50000 km przebiegu. W sumie to to nowka

to co powiesz na rocznik 2000 i 91000km w mojej fabii?? ;)

Cienas, 1997r., 93 000km :D A znam typa co ma cienka z 96r. i 42 000km :D
  • 0
Przed kupnem komputera odwiedź www.stopgotowcom.pl

#45 Zeratul

Zeratul
  • The Grim Reaper

• 1139 postów
  • Miejscowość:Tomaszów Lubelski

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:27

coś Wy wszyscy i Wasi kumple mało jeździcie :D
znam kogoś, kto ma Octavie 7 lat i być może mu już 300 000 km pękło (a 200 już bardzo dawno)
i kto tu cienias ;) :D
pozdrawiam
  • 0

#46 _nrt_

_nrt_
  • Entuzjasta

• 681 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:30

Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

grubo, moj w automacie i benzynie pali 12,5 po miescie ;)
za to po lepszych wycieczkach w teren (np jazda po polnej, glinianej drodze po opadach i rozrytej traktorem rolnika) mam gwarantowana wycieczke na serwis. za kazdym razem w ramach gwarancji poprawiaja mocowanie podsufitki, gdyz ucinaja sie spinki, tak pracuje samonosna konstrukcja. tylko rama Panowie.
brzmi to dziwnie, ale zapewniam Was ze po takiej drodze osobowym nie da rady. rowy od kol traktora potrafia byc po kolana i z wyprawy na ryby robi sie rajd przeprawowy (w suvie :D)
  • 0

#47 matej

matej
  • Korzystam z ilorazu

• 2946 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:30

i kto tu cienias

Mi chodziło o samochód ;)
  • 0
Przed kupnem komputera odwiedź www.stopgotowcom.pl

#48 multijumper

multijumper
  • Nałogowiec

• 1778 postów
  • 3DMark 06:24323

Napisano 25 sierpień 2009 - 09:43

@dante2kx

Mając takiego awatara nie powinieneś pisać takich rzeczy

śmiga jak żul do monopolowego

I to jeszcze samochodem :D... ;) :D :D

• 0
Serdecznie zapraszam do oddania głosu w USB9 na kolegę zeratul
Bierze aktywny udział w życiu benchmark.pl i jest pomocny na forum

Głosujcie właśnie na niego Dołączona grafika

#49 Junior

Junior
  • Nałogowiec

• 1607 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:07

Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

grubo, moj w automacie i benzynie pali 12,5 po miescie ;)
za to po lepszych wycieczkach w teren (np jazda po polnej, glinianej drodze po opadach i rozrytej traktorem rolnika) mam gwarantowana wycieczke na serwis. za kazdym razem w ramach gwarancji poprawiaja mocowanie podsufitki, gdyz ucinaja sie spinki, tak pracuje samonosna konstrukcja. tylko rama Panowie.
brzmi to dziwnie, ale zapewniam Was ze po takiej drodze osobowym nie da rady. rowy od kol traktora potrafia byc po kolana i z wyprawy na ryby robi sie rajd przeprawowy (w suvie :D)

ciekawy jestem o której cr-v'ce mówisz bo chyba nie o tej samej która ma mój ojczulek... nią dobrze się jeździ w teren... no tyle że mój on ma opony terenowe...
  • 0

#50 sevae

sevae
  • Pasjonat

• 821 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:10

Jest wielki, nie poreczny, nie nadaje sie do jazdy po miescie (za twarde zawieszenie, za mala moc w stosunku do wagi), nie nadaje sie do jazdy w terenie (zbyt twarde zawieszenie, oraz mimo napedu 4x4 i skrzyni z reduktorem nie ma blokady dyferow... nie da sie jezdzic), nie nadaje sie do jazdy po torze. Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

Mój również nie nadaje się na miasto (bo 0 komfortu przez twarde zawieszenie i za duży). Ale twarde zawieszenie jest właśnie do jazdy w terenie (to nie do końca SUV w którym chodzi o komfort - tak samo Vitara), mój ma blokadę dyferencjałów i reduktor (z mnożnikiem 3 i trochę, nie pamiętam dokładnie w każdym razie większość SUVów jak ma to w granicach 2 - czyli niewiele dający), moment obrotowy 360Nm. Przetestowałem go w dość ciężkim terenie i sprawdza się dobrze (a w ogóle to można powiedzieć, że mieszkam w lesie :D ).

Silnik diesla o pojemności 2.7, rzędowa czwórka montowana podłużnie, 2 zawory na cylinder. Spala na trasie z lekką nogą 9-10 litrów, w mieście 11-12 (staram się zawsze nie przekraczać 2k obrotów), a z cięższą nogą DUŻO ;)
  • 0
Zrozum, że poglądowe enuncjacje dziennikarzy to nie jest fachowa wiedza.

#51 mICh@eL

mICh@eL
  • Redaktor Overclock.pl

• 4578 postów
  • GG:brak
  • Miejscowość:Katowice
  • 3DMark 06:666 :E

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:21

.

Witaj o Wielki czarnoksiężniku z Mordoru, demonie benchmarka, diable wcielony, i w ogóle :D ;)

A ja niestety codziennie wieczorem, mozolnie rozbijam namiot na trawniku, żeby mieć dach na głową :D
  • 0

#52 multijumper

multijumper
  • Nałogowiec

• 1778 postów
  • 3DMark 06:24323

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:29

A ja niestety codziennie wieczorem, mozolnie rozbijam namiot

No nie ;) :D :D a ten to ciągle o świństwach.

• 0
Serdecznie zapraszam do oddania głosu w USB9 na kolegę zeratul
Bierze aktywny udział w życiu benchmark.pl i jest pomocny na forum

Głosujcie właśnie na niego Dołączona grafika

#53 studencikus

studencikus
  • Entuzjasta

• 569 postów
  • Miejscowość:Bristol
  • 3DMark 06:17052

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:31

jak rozbije ten namiot to ktos go przygarnia na noc .. masakra ;) :D
  • 0
Dołączona grafika

#54 _nrt_

_nrt_
  • Entuzjasta

• 681 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:33

ciekawy jestem o której cr-v'ce mówisz bo chyba nie o tej samej która ma mój ojczulek... nią dobrze się jeździ w teren... no tyle że mój on ma opony terenowe...

w listopadzie stukna jej 2 lata, wiec model nowszy. nie chodzi jednak o to, ze kupowalem suva i chcialem jezdzic po wydmach (wszedzie gdzie chce to dojezdzam, i to bez wiekszych problemow). chodzi o to, ze zal mi samochodu ktory po zjezdzie z asfaltu gnie sie jak pusta puszka po piwie. wersja wyposazenia ktora bralem miala na dodatek szklany dach z urzedu co dodatkowo zmniejsza sztywnosc nadwozia. spinki strzelaja jak stara guma od gaci. osiagi mam gdzies, samochod ma mnie dowiezc z A do B i na tym koniec, wiec jezdzac na co dzien nie mecze sie wcale a pozycja traktorzysty jest dla mnie zaleta a nie wada. suv wydawal sie byc idealny gdy dokonywalem wyboru, jak sie okazalo trza bylo isc w ostry szpan i brac trendi navarre.
  • 0

#55 Junior

Junior
  • Nałogowiec

• 1607 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:39

już mogę się domyśleć że masz firmę i odliczasz te 22% ;) :D :D
ale navara to dość fajny samochód dobre silniki i podobno jest czym pojechać w teren a hondę masz a automacie z jakim silnikiem ??
  • 0

#56 sevae

sevae
  • Pasjonat

• 821 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:44

już mogę się domyśleć że masz firmę i odliczasz te 22% :D :D :o

A ja was podłamie, moja rodzina ma trochę ziemi i ciągnik którego nie używamy... olej napędowy odpisuję sobie (że niby do ciągnika go kupuję) i w sumie płacę za niego coś w okolicy 2.50zł ;) :D
  • 0
Zrozum, że poglądowe enuncjacje dziennikarzy to nie jest fachowa wiedza.

#57 studencikus

studencikus
  • Entuzjasta

• 569 postów
  • Miejscowość:Bristol
  • 3DMark 06:17052

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:47

już mogę się domyśleć że masz firmę i odliczasz te 22% :D :D :o

A ja was podłamie, moja rodzina ma trochę ziemi i ciągnik którego nie używamy... olej napędowy odpisuję sobie (że niby do ciągnika go kupuję) i w sumie płacę za niego coś w okolicy 2.50zł ;) :D

zadna nowosc :).. wystarczy mieszkac w okolicach 50 km od pierwszej lepszej wsi i ma sie tak samo :menda:
  • 0
Dołączona grafika

#58 Junior

Junior
  • Nałogowiec

• 1607 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 10:50

tak bo trzeba sobie w życiu jakoś radzić xD
  • 0

#59 Player1

Player1
  • Maniak

• 2952 postów
  • Miejscowość:Opole

Napisano 25 sierpień 2009 - 11:03

Rozbiłem się tylko raz a jeżdżę Focusem jedynką 1.6, stary ale wiezie mnie wszędzie gdzie chcę i kiedy chcę więc nie narzekam.
@dante2kx - czytałem gdzieś na onecie ciekawostkę dotyczącą gościa z twojego awatera, na filmie wygląda jak najebati a okazało się, że gość jest upośledzony. Dzięki popularności filmiku na necie stał się takim regionalnym bohaterem i nawet zorganizowali jakąś zbiórkę pieniędzy dla niego. Dałbym linka ale to już parę tygodni temu było.
  • 0

i5 7400 / Asus Prime B250 Plus / Crucial DDR4 Ballistix Sport LT 2x4 GB / RX 580 8gb / A-DATA XPG SX8200 240 GB / Plextor M5 128 GB / Crucial MX 100 256 GB / HDD 500 GB / CM 690

#60 GreQonE

GreQonE
  • Autor tematu
  • T3h Pwn3r3r

• 5195 postów
  • GG:1390152
  • Miejscowość:Warszawa
  • 3DMark 06:1337

Napisano 25 sierpień 2009 - 13:42

Mój również nie nadaje się na miasto (bo 0 komfortu przez twarde zawieszenie i za duży). Ale twarde zawieszenie jest właśnie do jazdy w terenie (to nie do końca SUV w którym chodzi o komfort - tak samo Vitara), mój ma blokadę dyferencjałów i reduktor (z mnożnikiem 3 i trochę, nie pamiętam dokładnie w każdym razie większość SUVów jak ma to w granicach 2 - czyli niewiele dający), moment obrotowy 360Nm. Przetestowałem go w dość ciężkim terenie i sprawdza się dobrze (a w ogóle to można powiedzieć, że mieszkam w lesie :D ).

Silnik diesla o pojemności 2.7, rzędowa czwórka montowana podłużnie, 2 zawory na cylinder. Spala na trasie z lekką nogą 9-10 litrów, w mieście 11-12 (staram się zawsze nie przekraczać 2k obrotów), a z cięższą nogą DUŻO ;)

Wlasnie moim zdaniem zawieszenie powinno byc srednio-twarde na teren. A vitara sie kompletnie nie nadaje to jazdy w terenie (2 litry benzyna - b. maly moment) i do tego bez blokady dyferow :D
  • 0
GreQ-Main ver. 5.0 | GreQ-Main ver. 4.0 | GreQ-Main ver. 3.0 | GreQ-Serwer ver. 3.0 | Moje Allegro
"Piractwo do kradzieży ma się jak cp do mv."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych