Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

A ja rozbijam namioty

Ja gdy się budzę to już jeden stoi :)

No widzisz a mICh@eL musi rozbijać

Biedaczysko :)

czasami tak bywa... :]:lol:

I tak to właśnie jest na tym naszym świecie :D:D:]

 

Ej ty masz 15 czy troche wiecej latek ???

Nie spodziewalem sie takiej dobitnej wypowiedzi po ex Adminie i Modzie, ale niektorzy zbyt szybko dojrzewaja :)

Już wyedytowałem :oops:
Link to post
Share on other sites

Renault Laguna II 2003r. 2200cm, 150KM, 120000 przebieg, czarna, diesel, xenony, klimatyzacja, pół-skóra, podłokietnik, pełne wypos. elektr. felgi 16 cal. podgrzewana przednia szyba, tylna, lusterka, abs, kontrola trakcji. Teraz będę ją sprzedawał i kupował audi a6, bo zawsze mi się podobaly i sa wygodniejsze i przestronniejsze. Pracuje, dobrze zarabiam jak na swój wiek i warunki polskie to mam.

Link to post
Share on other sites

Jako, że prawko będę mógł zdawać dopiero w przyszłym roku po 23 marca to teraz jeżdżę Rieju MRX 50. Osiągi nie są wybitne, ale żeby gdzieś dojechać to starczy. Tylko spalanie jest straszne: ok. 4 litrów przy pojemności 50cm3 :lol:

 

A za rok jak zdam prawko to mam zamiar kupić Yamahe WR250/WR450 lub Yamahe XT660.

Link to post
Share on other sites

Suzuki Grand Vitara, Jeep Cherokee

A czego tu zazdrościć? :o Póki się nie mieszka w lesie, to takie samochody są totalnie bez sensu moim zdaniem. Tak zwany "szpan", chociaż nie tak bardzo jak te Q7 itd. Znam jedną osobę, która ma taki samochód i naprawdę go potrzebuje ;) Wujka, który więcej jeździ po krzakach jakichś niż po asfalcie. Ale do jeżdżenia po normalnych drogach to nie za bardzo, wysoki środek ciężkości, beznadziejny skręt, wysoko jak w traktorze :D Nie dla mnie :)

 

Ktoś z Was jest fanem Top Gear może? :D Znacie ich opinie na temat BMW? Zgadzam się z nią w 100%, w Polsce jest podobnie. Dobre samochody, ale ich kierowcy... Bardzo podoba mi się określenie - "cock central" :D

Link to post
Share on other sites

A czego tu zazdrościć? :D Póki się nie mieszka w lesie, to takie samochody są totalnie bez sensu moim zdaniem.

mieszkancom lasow moge zdecydowanie odradzic suv'y. dosc czesto wedkuje, to me drugie hobby. mialem kiedys 300M i wycieczki nim do lasu byly dosyc hardcorowe wiec zmieniajac samochod postanowilem kupic "wszedolaza" (wszedzie= tam gdzie jezdze). padlo na CR-V i teraz juz wiem- jak w teren (jakikolwiek nie-asfalt) to tylko na ramie.

zreszta to juz drugie "tylko", wracajac do rzedowki tez mozna sobie zyly podciac ;), a wiec tylko z v-ka i na ramie.

Link to post
Share on other sites

Ja sie nie prosilem o ta Grand Vitare, naprawde nienawidze tego samochodu ;)

Jest wielki, nie poreczny, nie nadaje sie do jazdy po miescie (za twarde zawieszenie, za mala moc w stosunku do wagi), nie nadaje sie do jazdy w terenie (zbyt twarde zawieszenie, oraz mimo napedu 4x4 i skrzyni z reduktorem nie ma blokady dyferow... nie da sie jezdzic), nie nadaje sie do jazdy po torze. Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

 

Przynajmniej dowozi mnie z punktu A do punktu B (jezeli chodzi o awaryjnosc to nie mam raczej co narzekac, 2004 rocznik, 50000 km przebiegu. W sumie to to nowka.).

Link to post
Share on other sites

Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

grubo, moj w automacie i benzynie pali 12,5 po miescie ;)

za to po lepszych wycieczkach w teren (np jazda po polnej, glinianej drodze po opadach i rozrytej traktorem rolnika) mam gwarantowana wycieczke na serwis. za kazdym razem w ramach gwarancji poprawiaja mocowanie podsufitki, gdyz ucinaja sie spinki, tak pracuje samonosna konstrukcja. tylko rama Panowie.

brzmi to dziwnie, ale zapewniam Was ze po takiej drodze osobowym nie da rady. rowy od kol traktora potrafia byc po kolana i z wyprawy na ryby robi sie rajd przeprawowy (w suvie :D)

Link to post
Share on other sites

Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

grubo, moj w automacie i benzynie pali 12,5 po miescie ;)

za to po lepszych wycieczkach w teren (np jazda po polnej, glinianej drodze po opadach i rozrytej traktorem rolnika) mam gwarantowana wycieczke na serwis. za kazdym razem w ramach gwarancji poprawiaja mocowanie podsufitki, gdyz ucinaja sie spinki, tak pracuje samonosna konstrukcja. tylko rama Panowie.

brzmi to dziwnie, ale zapewniam Was ze po takiej drodze osobowym nie da rady. rowy od kol traktora potrafia byc po kolana i z wyprawy na ryby robi sie rajd przeprawowy (w suvie :D)

ciekawy jestem o której cr-v'ce mówisz bo chyba nie o tej samej która ma mój ojczulek... nią dobrze się jeździ w teren... no tyle że mój on ma opony terenowe...

Link to post
Share on other sites

Jest wielki, nie poreczny, nie nadaje sie do jazdy po miescie (za twarde zawieszenie, za mala moc w stosunku do wagi), nie nadaje sie do jazdy w terenie (zbyt twarde zawieszenie, oraz mimo napedu 4x4 i skrzyni z reduktorem nie ma blokady dyferow... nie da sie jezdzic), nie nadaje sie do jazdy po torze. Nie mowiac o spalaniu, jak mam lzejsza noge to wychodzi ok 15-17 l /100 km, jak go cisne to jakies 20-21 l/100km.

Mój również nie nadaje się na miasto (bo 0 komfortu przez twarde zawieszenie i za duży). Ale twarde zawieszenie jest właśnie do jazdy w terenie (to nie do końca SUV w którym chodzi o komfort - tak samo Vitara), mój ma blokadę dyferencjałów i reduktor (z mnożnikiem 3 i trochę, nie pamiętam dokładnie w każdym razie większość SUVów jak ma to w granicach 2 - czyli niewiele dający), moment obrotowy 360Nm. Przetestowałem go w dość ciężkim terenie i sprawdza się dobrze (a w ogóle to można powiedzieć, że mieszkam w lesie :D ).

 

Silnik diesla o pojemności 2.7, rzędowa czwórka montowana podłużnie, 2 zawory na cylinder. Spala na trasie z lekką nogą 9-10 litrów, w mieście 11-12 (staram się zawsze nie przekraczać 2k obrotów), a z cięższą nogą DUŻO ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...