Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

no to ja bede mial Poloneza Caro '95 1.6GLI, stary juz jest i rdza go zjada, ale mam taki sentyment do tego wozu ze nie mam serca go zezlomowac, mozna powiedziec ze sie w nim wychowalem wiec serce mi krwawi jak widze ta rdza :D

 

Planuje mu dac nowa skorupa, i zrobic cos z hamulcami bo mozna niezle przejechac sie nim :lol:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja się rozbijam Oplem Astrą II kombi 2003, 1.7 DTI. Nie mój, starszych. W sumie daje rade samochód, podwozie zrobił Lotus, więc po wiejskich krętych drogach jeździ się super. Jedynie silnik słaby, ale przynajmniej udaje, że się stara (kręci się), w przeciwieństwie do innych dieseli :lol: No i nic nie pali, więc można dużo jeździć.

 

Jak ja będę kupował swój pierwszy samochód to na pewno będzie to coś małego typu Renault Clio :D Lubię małe samochody.

Link to post
Share on other sites

Jeep Cherokee 2004, 2.8L CRD - wolnossący, bez intercoolera, automatyczna skrzynia biegów i skrzynia rozdzielcza Selec-Trac (czyli dodatkowo z międzyosiowym mechanizmem różnicowym, pozwalającym jeździć ze stałym napędem 4x4 na każdej powierzchni a nie tylko w ciężkim terenie).

 

 

A co ze sprawą Adolfa?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeep Cherokee 2004, 2.8L CRD - wolnossący, bez intercoolera, automatyczna skrzynia biegów i skrzynia rozdzielcza Selec-Trac (czyli dodatkowo z międzyosiowym mechanizmem różnicowym, pozwalającym jeździć ze stałym napędem 4x4 na każdej powierzchni a nie tylko w ciężkim terenie).

 

 

A co ze sprawą Adolfa?

 

SIEMA!!!! świetny wozik masz :lol:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...