Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aktualnie jestem posiadaczem słuchawek GameCom 377 bodajże lub 367 Służą już tylko w domu gdyż się połamały na wakacjach i używane są w szczególny sposób. Są słuchawkami otwartymi co za tym idzie słychać co się dzieje dookoła Ciebie basy są na wyższych częstotliwościach ale są słabsze. Teraz chcę kupić sobie jakieś typowo do muzyki. Mam jakieś 200/250zł do wydania a zależało by mi na jak najniższym zejściu http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif Jestem miłośnikiem niskich brzmień i zależy mi na dobitnym bassie. Nie muszą mieć mikrofonu ale jak by miały to też bez problemu. Jako odtwarzacz używam SE W995 który jest bdb źródłem oraz PC z zintegrowaną kartą realteka (Nowy sprzęt) oraz karta Creative w PC. http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Tak więc założenia:

Cena ok 200zł

Mikrofon nie wymagany

Niskie zejście dźwięku.

 

 

Jestem otwarty na propozycje http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

 

 

Zależy mi na nausznych , Wielkość aktualnych jest dla mnie idealna czyli średnica przekątnej (kwadratowe są w środku) to ok 10/11cm a "wysokość" jakieś 8/9cm

Ogółem słuchawki które zakryją / obejmą całe ucho http://www.vclub.pl/images/smilies/mruga.gif

Link to post
Share on other sites

Pewnie celujesz w wyższy target ale ja od lat korzystam z bardzo wytrzymałych i niedrogich słuchawek. Model Sennheiser 202 albo 203.

 

Z nausznych jakie testowałem w pracy to te sennheisery prawie uszu nie męczą. Niby nie mają największej poduszki ale tak odcinają od dźwięków z zewnątrz że początkowo myślałem że jestem pod wodą.

 

Audiofil by je pewnie skreślił ale na moje ucho brzmią dosyć dobrze. Mają lekko mocniejszy bas co się może podobać niektórym.

Link to post
Share on other sites

Audiofil by je pewnie skreślił ale na moje ucho brzmią dosyć dobrze. Mają lekko mocniejszy bas co się może podobać niektórym.

Najpierw kolego poczytaj dobrze kto to jest ten audiofil. A po za tym gdyby jakiś meloman kupowałby sprzęt w tym segmencie to na pewno , by ich nie skreślił ,bo wiedział jak to ma grac za to co kosztuje.

 

z mojej strony... ale najlepiej do czego będziesz ich używał. Zamknięte czy otwarte ? Za mało danych podajecie.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

no słuchawki spoko, ale jak myślisz o dobrym, basie to i karta jest potrzeba, bo te zintegrowane brzęczenie niskich jest beznadziejnie takie pustawe, czy dudniące albo w ogóle za słabe

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Miałem okazję wypróbować CAL!-e i GHS 1. Jak dla mnie GHS 1 są lepsze. + w CAL!-ach denerwował mnie kabel- wchodzi do obydwu słuchawek.

Ale w tej cenie (200 zł) to CAL!-e będą dobrym wyborem.

 

Zależy, do czego to mają być słuchawki, ja po ok. 2h ciągłego trzymania na głowie GHS 1 miałem ich dosyć ;P Dlatego „przesiadłem” się na K 272 HD. Ale to inny temat ;P

 

master25051992 masz pw ode mnie :P

Link to post
Share on other sites

Jeszcze tego nie zrobiłeś? :o:P No i to w sumie jest kolejny fakt... Kupujemy CAL!-e a później trzeba jeszcze kabelek wymienić... Więc do ceny trzeba by to też doliczyć :>

kabel 16zł

wtyk jack 10

splitter 2

oplot czy co tam 3zł

 

Koszt około 45zł a radochy tyle, że ho po zrekablowaniu. Zyskujemy słuchafony o wartości 400zł. Oczywiście trzeba też dobrą sztukę trafić, bo nie każda tak fajnie gra.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

i wygrzać słuchawki ;)

 

Kabel kupię->5m Conducfil SONOLENE 3014 ;)

Wtyk polecany do CAL!i -Neutrik NYS 231BG

 

Pokaż mi gdzie kupię splitter biały ,

 

oploty kupuje odrazu 10m niebieskiego do pc;D i białe termokurcze.

 

 

A jak nie to chyba splitter zrobię sam i zabuduję go w mlecznej plexi z diodą >,< joke :D bez diody jak coś niebieska/mleczna plexi i wsio.

 

Edytowane przez master25051992
Link to post
Share on other sites

Conducfil SONOLENE 3014

Najlepsze w tym jest to, że kolo tak z głupia franc spróbował kabla, którym łączył kino domowe... no i odkrył super kabel dla CAL!-i :P

 

Połowa wynalazków i odkryć została dokonana przez przypadek :D

Link to post
Share on other sites

hah najlepsze jest to że po użyciu tego kabla następuje poprawa niskich tonów :D Co jest mi szczególnie na rękę. A niebieskie oploty mmmmiodzio :D Tylko czy naciągnę oploty z oplatanie pl na 2 kable na raz pod splitterem ?

Edytowane przez master25051992
Link to post
Share on other sites

Kabel kupię->5m Conducfil SONOLENE 3014 ;) Wtyk polecany do CAL!i -Neutrik NYS 231BG

Ja mam Canare Star Quad L-4E6S i to- http://sklep.rms.pl/index.php?p378,wtyk-3-5mm-jack-stereo-chrom-pozlacany

Podobno są to dwa najlepsze kable brzmieniowo. Nie wiem ile w tym prawdy jest, aby przy takich słuchawkach można odczuć jakąkolwiek różnicę. Nie wiem gdzie splitter kupić ? chyba najlepiej w jakiś elektrycznym.

 

Kolejny inteligent, który twierdzi, że jakość dźwięku = skład przewodu :rotfl:

Tez kolegi nie rozumiem. Między kartami nie czuje różnicy , z modowanymi słuchawkami też wątpi i ciągle pisze to samo, bo on nie czuje to innym też słoń nadepnął na uszy :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...