Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak więc mam okazje kupić owy zestaw za 2000 zł

A oto podzespoły:

Intel Core i5-750

Asus P7P55D

Kingston DDR3 4GB 1333Mhz KVR1333D3N

Asus GTX 470

I - box Lynx 702SK

Modecom LOGIC 600W

Samsung HD103SJ 1TB

Samsung SH-S223C

 

Cały zestaw oprócz dysku i płyty ma jeszcze rok gwarancji.

Jak dla mnie zestaw ok ale sądze ze z miejsca trzeba wymienić obudowe na np SilentiumPC Brutus 410

I też zastanawiał bym się na wymianą chłodzenia procesora by móc wyciągnąć potencjał trzemiący w nim.

 

Czekam na wasze opinie bo mam mało czasu na podjęcie decyzji

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Dobry zasilacz za 200 zł do konfiguracji CF z takich kart? Jestem ciekaw jaka tym razem będzie tutaj Twoja propozycja...I-Box 800 czy Tracer 900? A tak na poważnie to przestań się tak ośmieszać bo do takiej konfiguracji potrzebny jest porządny zasilacz o obciążalności linii 12 V na poziomie 500W i najlepiej z czterema wtyczkami PCI-E a coś takiego nie kosztuje 200 zł...Minimum według mnie to tutaj coś w stylu OCZ ZS 750, XFX Core 750, Thermaltake XT 775 lub Seasonic X-660.

Link to post
Share on other sites

chyba napisalem ze czesci z allegro

z dwiescie to z palcem w nosie - jeszcze za duzo

 

sam sie osmieszasz - czlowiekl cxhce kupic tanio uzywany doibry kommputer a Ty mu chcesz wcisnac zasiklacz za 25% wartosci calosci - to jest osmieszanie sie

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Panowie spokojnie. Myślę że jak podamy konkretne przykłady zestawów to autor dojdzie do wniosku co wybrać. Przecież każdy poda swoje propozycję to nie wierzę że nie będą propozycję się mniej więcej powtarzały.

 

PS. Choć z tym zasilaczem to t.luk ma racje.

Link to post
Share on other sites

nie koniecznie ma racje - ma racje w przypadku ze nie m,ozna kupic ze sklepu zasilacza za 200 pod podobny zestaw z uzywek allegro spokojnie mozna i nie musi miec wszystkich wtyczek bo do kart sa przejsciowki - musi miec wylacznie odpowiednia moc -napewno nie jest to 700 W

 

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

chyba napisalem ze czesci z allegro z dwiescie to z palcem w nosie - jeszcze za duzo sam sie osmieszasz - czlowiekl cxhce kupic tanio uzywany doibry kommputer a Ty mu chcesz wcisnac zasiklacz za 25% wartosci calosci - to jest osmieszanie sie

Tym bardziej używany zasilacz za 200 zł do mocnej konfiguracji nie jest wskazany ale Ty wiesz swoje i ja wiem swoje. W przeciwieństwie do Ciebie ja jednak wiem z praktyki jaki zasilacz wystarczy do jednej mocnej karty a jaki jest wymagany do dwóch wydanych kart (i nie mówię tutaj bynajmniej o jakichś kalkulatorach mocy ale o pomiarach Real Time) i na pewno nie jest to pierwszy lepszy Chieftec / Fortron 500W z Allegro...
Link to post
Share on other sites

czy ktos proponowal zasdilacz fortron?

czy krtos proponowal zasilacz chieftec?

czy ktokollwiek cokolwiek proponowal?

rzucilem propozycje co mozna kupic w cenie jesli autor bylby zainteresowany znajde w 5 minut o ile nie w 2ie znacznie lepszy od tych ktore usilujesz mi wmowic ze wlasnie je mam na mysli

 

masz cos do dodania to sie pisze cos podobnego do

"...przy wyborze zasilacza z allegro kieruj sie tym i tym ..."

a nie chcesz mnie poprawiac skoro ja niczego nie podalem , co ja mam na mysli to ja wiem nie Ty

a jesli chcesz wiedziec co mam na mysli to wystarczy zapytac "jaki zasilacz za 2stowy masz na mysli?" -jesli nie chcesz to po kij usilujesz mi cos wmowic?

 

ja nie rozumiem -to gorsze niz jasnowidzenie;)

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...