Skocz do zawartości

Recommended Posts

Muszę szczerze przyznać, że SR3 okazuje się dla mnie wielkim zaskoczeń wśród zalewu listopadowych premier. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem, to niech przestanie za dużo myśleć i po prostu biegnie do sklepu, bo warto. Tak zwariowanej produkcji już dawno nie było. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=t5UNbwF8vs8

Link to post
Share on other sites

No jak to co? Może inaczej, jest na pewno bardziej zwariowana produkcja od GTA IV, która nie traktuje siebie zbyt poważnie. Akurat na filmiku tego zbytnio nie ukazałem, ale bardzo łatwo można wczuć się w ten klimat i robić wesołą młóckę na ulicach Steelportu. :)

Link to post
Share on other sites

Chrome - YouTube Downloader

Firefox- Easy YouTube Video Downloader

 

Następnie po pobraniu 720p / 1080p wrzucasz plik do Audacity i przekonwertowujesz na mp3 320 kbs lub dowolny inny format :)

Edytowane przez Thorin49
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Prościej użyć programu Freemake Video Converter i po prostu wrzucenie do niego linka i zaznaczenie MP3. Program sam ściągnie dany "filmik" i wyciągnie z niego dźwięk. ;]

 

Btw. w nocy trochę posiedziałem i stworzyłem "coś" takiego... Co o tym sądzicie? :)

http://www.youtube.com/watch?v=uzyFxhfRlM0

Edytowane przez Moskit
Link to post
Share on other sites

Mi gra się podoba, ale... Chyba dwojka była lepsza, bardziej nastawiona na fabułę? Tutaj jest słabiej ale i tak gra fajna :) Jednak sporo pozabierali. Mniej sklepów, gotowe paczki z ubraniami (góra, dół, bez podziału na warstwy. Chyba jest mniej samochodów. chociaż jest pare nowych to brakuje wielu starych (szczególnie oldschoolowe modele). Soundtrack również słabszy. Jednak produkcja pełna absurdu więc zagrać się można.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem w nowego Row'a dziś godzinę. Wrażenia świetne, humorystyczne cutscenki, fajny gameplay, niezła optymilizacja (ta w dwójce leżała i kwiczała) oraz mnóstwo rzeczy które wywołują śmiech (min. tryb horda, masakra). Polecam! :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...