Skocz do zawartości

Dual Core E5200 -- Asus STRIKER EXTREME


Recommended Posts

Siema

 

e5200 na MSi Neo chipset P35 krecil sie kapitalnie, bez zmiany napiecia tylko mnoznikiem iealnie do 3,4 ghz, teraz mam ASUS STRIKER EXTREME na chipsecie 680i SLI i problem jezeli krece mnoznikiem nic nie daje i nie podkreca, gdy zwiekszam FSB do 880 to jeszcze wejdzie na windows ale da screna i reset czyli podkrecenie z 2,5 do 2,7ghz to pupa a nie oc, nie wiem czy to wina biosu? bez oc chodzi stabilnie ale na oc juz nie, a jak dam fsb powyzej 880 to wogole nie bootuje, to samo z AI OC 5% i 10% reset na windowsie a 15% i 20% nie botuje, myslalem ze zlapalem Boga za nogi majac ta plyte a tu tragedia, prosze o pomoc

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

Widzisz wcześniej miałeś chipset intela ( ja aktualnie na ep43 ) Twoja płytka ma fajny wygląd , ale jak z tą cenę ...

to nie jest najlepszy wygląd.Osobiście nie przepadam za ASUS'em tym bardziej jak ma tak śmieszną nazwę i chipset NVIDIA

Wszystkie portale ją polecą bo ASUS sporo płaci za reklamę , ale jak normalny użytkownik sam spróbuje coś zrobić to już nie jest tak słodko.Trzeba było nie zmieniać płyty głównej tylko procka na mocne c2d lub c2q ja tak zrobiłem z E2200(2x3,00Ghz) na Q6600(4x3,4Ghz) Daj screen z biosu to ci poradzę jak podkręcić(Oczywiście na zakładce z prockiem i pamięciami)

Link to post
Share on other sites

Udalo mi sie podkrecic do 3ghz, pamieci nie podkrecalem, chodzi elegancko wiec jest git, ale za malo, ale wiecej juz nie da, gdy dam fsb powyzej 1000 nie botuje, nie wiem co robic, bios zmieniac, ja rozumiem za ta cene ale ja kupilem za 120zl to lepszej na pewno nie znajde, zalezy mi na wiekszym oc bo

mam GF 9800GX2 a to sli i obciaza procek w 100% wiec nie mowie gdy bym mial jeszcze taka jedna to procek nie dal by rady, ram 3gb patriot LLK cl4, Battlefield 3 chodzi na ultra ale brakuje mu jeszcze na procku wiec potrzebuje go do 3,3 albo 3,4

 

Myslalem ze plytki z nforce beda zajefajne ale albo sli albo oc, kurde na tej plycie powinnien procek podkrecac sie jak zyletka,

 

 

podaje link z biosem, 5 zdjecie od gory http://pclab.pl/art24173-6.html

Edytowane przez malboro511
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...