Skocz do zawartości

Jaka grafika do tego sprzetu ?


Recommended Posts

Witam otoz mam pewien problem (?). Obecnie posiadam dosyc starego pc atlhon 2500 gf7300gt i niecale 1gb ramu. Mam okazje dosyc po kosztach kupic od kumpla uzywane czesci tj:

 

-msi k9neo

-athlon 3800+ 64bity

-wiadomo jakiś dyś 120gb bodajże na sata

-2gb ram ddr2 (667Mhz)

 

Wiem ze dokupie jeszcze 2gb ramu do tego (ksozt 100zlotych mnie nie zbawi), ale zupelnie nie mam pojecia, jaka karte graficzna do tego dobrac, a chce zeby kopm jeszcze mi posluzyl na jakis czas no i zeby pociagnal te nowsze gierki :?:

 

Zastanawialem sie nad radkiem 4890, ale wiem ze moze go niezle hamowac ten procek i nie wiem czy bylby to dobry wybor. Pomozcie :D

Link to post
Share on other sites

powiedzcie tylko czy ten element to dobry wybor ?

 

http://allegro.pl/item710630543_512mb_x ... 56bit.html

 

Element dobry ale sprzedawca wybitnie niedobry, nie bralbym nic u niego, sa problemy z gwarancja (brak faktury). Do tego szkoda taka karte marnowac przy twoim procesorze, nie wykorzystasz jej po co marnowac wiec kase ?

 

Do zestawu ktory nabyles GF 9600GSO pasuje idealnie, i nie nadwyrezy ci zasilacza o ile nie jest to jeden z modeli z czarnej listy:

viewtopic.php?f=20&t=3596

 

Jezeli twoj zasilacz jest na czarnej liscie to lepiej wez 9600GSO TOP i od razu jakis niedrogi ale pozadny zasilacz jak Fortron 400W.

Link to post
Share on other sites

O kurde...naczytalem sie troche o tym uzytkowniku E-N-T-E-R z tego linku, kase przelalem i czekam na przesylke, co jak jej nie dostane...niezle mnie nastraszyliscie ;D

My powtarzamy, ale ludzka "oszczednosc" i tak zwycieza, tylko do nas nie przylatuj jak sie cos zepsuje a nie bedziesz mial fakturki ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...