Skocz do zawartości

Opisy działów


Recommended Posts

Hej :->

 

Patrzę teraz tak na stronę główną i myślę, że działom w kategoriach Hardware, Software i Gry trochę brakuje opisów pod spodem, tak łyso :D

 

Dlatego wpadłem na pomysł na konkurs na ciekawe opisy działów. Zwycięzca może się szczycić swoją "maksymą" na stronie głównej forum + pochwałą :P

Co wy na to?

 

Wymyślać można do wszystkich kategorii, lub tylko do jednej, można podawać po kilka propozycji. Fajnie jakby było to z humorem. Potem coś ładnego się wybierze :P

 

Pozdrawiam :?:

Link to post
Share on other sites

- Overclocking - Dział przeznaczony dla osób które nie boją się ryzyka ani skutków poniesionych przez wykręcanie swoich maszynek do granic możliwości :D

może powstanie taki dział więc będzie już na zaś.

 

Zmieniłem nazwę na Overclocking ponieważ nazwa Modding nie pasuje do tego co napisałem powyżej.

 

Za pomoc dziękuje Darkowi (czyt. darek11) który pomógł mi dokończyć zdanie ponieważ dzisiaj mój mózg nie funkcjonuje jak trzeba :?: należy mu się zimny http://ludzie.onet.pl/_d/emotions/icons/piwo2.png :P

 

Hardware:

 

- Modding - Dział przeznaczony dla osób które lubią upiększać swoje piecyki oraz o poprawiać ich funkcjonalność.

 

- Overclocking - Dział przeznaczony dla osób które nie boją się ryzyka ani skutków poniesionych przez wykręcanie swoich maszynek do granic możliwości.

 

- Procesory, płyty główne, chipsety - Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne.

 

- Pamięci RAM, karty flash - Dyskusje na temat pamięci flash USB oraz modułów pamięci ram.

 

- Karty graficzne - Wszystko na temat kart graficznych z układami ATI Radeon, NVIDIA GeForce i innych.

 

- Dyski twarde, napędy optyczne - Dyskusje o dyskach twardych, dyskach SSD oraz napędach CD, DVD, HD-DVD i Blu-ray.

 

- Komputery, zestawy komputerowe - Dyskusje na temat komputerów oraz kompletnych zestawach komputerowych czyli jak optymalnie dobierać podzespoły.

 

- Notebooki i palmtopy - Wszystko o urządzeniach przenośnych tych dużych oraz tych mniejszych (Notebook,Netbook, Palmtop etc.)

 

- Obudowy, zasilacze - Wszystko na temat zasilaczy (PSU) a także rozmowy na temat obudów do komputera.

 

- Monitory - Dyskusje na temat monitorów komputerowych (CRT i LCD) oraz porównanie cen, opinie o produktach, tanie Monitory LCD/CRT w sklepach internetowych.

 

- Kino domowe, HDTV - Wszystko na temat zestawów kina domowego z dźwiękiem przestrzennym, Amplitunery, Zestawy Głośnikowe, Zestaw kina domowego Surround z odtwarzaczem DVD/Blu-ray (Zachwyć się dźwiękiem najwyższej jakości i niezwykłą stylistyką).

 

- Aparaty cyfrowe, kamery - Dyskusje na temat aparatów cyfrowych, kompaktowych, analogowaych oraz kamerach cyfrowych (sposób na wierne utrwalenie rzeczywistości)

 

- Telefony komórkowe, smartphone'y - Ogólna dyskusja dotycząca telefonów komórkowych oraz smartphonów (porównania i dobór między markami, porady oraz zapytania ogólne. A także pomoc w wyborze).

 

 

Software:

 

- Multimedia, audio, video - Programy graficzne i muzyczne oraz narzędzia do obróbki video.

 

- Internet, sieci - Programy antywirusowe, firewalle, narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania, komunikatory internetowe, aplikacje oraz przeglądarki WWW.

ewentualnie można coś jeszcze dopisać

 

- Systemy operacyjne - Dyskusje na temat najpopularniejszych systemów na świecie min. Windows, Linux, Unix, Mac OS etc.

 

- Programowanie, skrypty, HTML - Dyskusje o programowaniu w C, C++, PHP, ASP, Javie etc.

 

Gry:

 

- Gry na PC - Wszystko na temat gier komputerowych a także dyskusje na temat problemów z grami oraz ich dodatkami/patchami.

 

- Konsole stacjonarne (XBOX/XBOX 360, PS2/3, Wii) - Ogólne dyskusje na temat wyboru konsoli a także pomoc w zakupie oraz rozwiązywanie problemów napotkanych podczas użytkowania.

 

- Konsole przenośne (GB/GBA, PSP, DS) - W tym dziale możesz zaczerpnąć wiedzy na temat urządzeń przenośnych zwanych "kieszonsolkami" pomożemy Ci również rozwiązać problem napotkany podczas użytkowania.

 

- Klasyka gier - Stare gry na PC, Commodore, Atari, Amige i Pegasus'a. Klasyczne gry, które kiedyś biły popularność.

 

To na tyle z mojej strony :P możecie sobie to edytować wprowadzić małe zmiany etc. Mam nadzieje, że trochę pomogłem :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Procesory, płyty główne, chipsety - AMD czy Intel? 2,8 GHz czy 3,2? Dowiesz się tu wszystkiego nt. procesorów, płyt głównych i chipsetów

 

Pamięci RAM, karty flash - Pamięć do kompa DDR2 czy DDR3? A może karta pamięci 1GB? Znajdziesz tu informacje o RAMie oraz pamięciach flash.

 

Karty graficzne - GeForce czy Radeon? Wybierz kartę graficzną dla siebie.

 

Dyski twarde, napędy optyczne - Nagrywarka DVD czy może BluRay? A może tylko dysk 500 GB? Dobierz dysk twardy i napęd optyczny do swoich potrzeb.

 

Komputery, zestawy komputerowe - Przymierzasz się do kupna nowego komputera? Masz jakieś wątpliwości? Podziel się nimi, a my postaramy się je rozwiać.

 

Notebooki i palmtopy - Poszukujesz przenośnego komputera? Nie wiesz czy wybrać laptopa czy palmtopa? A może netbook? Znajdziesz tu rozwiązanie swojego problemu.

 

Obudowy, zasilacze - 500W czy może troszkę więcej? I czy ta obudowa wszystko zmieści? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące obudów i zasilaczy znajdziesz w tym dziale.

 

Monitory - Masz problem z wyborem monitora? Dobrze trafiłeś, wspólnie coś na pewno wybierzemy.

 

Kino domowe, HDTV - czyli jaki telewizor kupić i co zrobić, żeby podczas filmu mieć pierwszorzędny obraz i dźwięk

 

 

niestety na pozostałe działy nie bardzo mam pomysł

jeśli ktoś ma patent jak to przerobić, żeby lepiej brzmiało to proszę bardzo, tylko potem jak wygra niech nie zapomni, od kogo wziął pomysł :?:

Link to post
Share on other sites

Overclocking - Dział przeznaczony dla osób które nie boją się ryzyka ani skutków poniesionych przez wykręcanie swoich maszynek do granic możliwości.

 

to takie przygnebiajace - prawie sugeruje ze za chwile wszystkim wybuchna kompy - ktos kto nic nie wie zamiast sie czegos dowiedziec to ucieknie czym dalej , myslac - frajerzy rozwalaja swoje maszynki i jeszcze sie wymieniaja spostrzezeniami jak najszybciej je spier...

 

nie no zadna reklama a zyjemy w swiecie marketingu

 

ooo tekst z jednoreką kobietą to sie nadaje w kazdych czasach :rotfl:

Link to post
Share on other sites

powiem ze opisy mi sie srednio podobaja bo uwazam ze kazdy czytac umie i jak dzial wiec jak dzial jest o chlodzeniu to znaczy ze bedzie o chlodzeniu a nie o pojemnosci dysku HDD.

 

NIemniej podoba mi sie to i jest to dobre urozmaicenie dla (jak by nie powiedziec) nudnego tematu jakim sa czesci dla kompa, w koncu nie kazdego to bawi tak jak Nas :->

 

Tez sie ciesze ze cos odemnie jest 8-)

 

Matej i Lopez2 - spokojnie panowie. Wieczorem przyjdzcie do karczmy na cos zimnego i bedzie git :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...