Skocz do zawartości

Sprzedam Radeon 5770 1GB Asus EAH57702DIS1GD5V2


Recommended Posts

Witam, sprzedam Radeon 5770 1GB Asus EAH57702DIS1GD5V2. Karta kupiona 18.02.2010 więc jeszcze na gwarancji... Oczywiście dodaje dowód zakupu + karta gwarancyjna. Sprzęt jest w idealnym stanie i w pełni sprawny. Strona Producenta: Link Zdjęcie: Link Cena 350 zł.

Cena żadna okazja poza tym karta ma 21miechów sporo (sprzęt psuje się zazwyczaj po okresie gwarancji) sugeruję ci poczytać o: Celowe postarzanie produktu. A ty się chełpisz tym że ma jeszcze 3 miechy GW. Zaproponuj cenne bardziej adekwatną (rozważę zakup)
Link to post
Share on other sites

Hmm podejście że psuje sie po gwarancji - to raczej te sprzęty z jabłonki... I nie mówmy tu o mniej lub bardziej wiarygodnych teoriach. Mam żarówki energooszczędne kilkuletnie, sprzęt RTV też nie najnowszy i - uwaga - wszystko działa bezawaryjnie. Dlatego takie teorie uważam za mało wiarygodne, choć zgodzę sie z tym, że kupując coś najniższej klasy to raczej długo to nie pożyje. Używam produktów Asusa od dawna, przeszło przez moje ręce kilka płyt głównych i grafik, nic się nie psuło. Ale wracając do tematu to możemy podyskutować o 320 zł

 

Zapraszam na allegro.

Link to post
Share on other sites

to niestety nie są teorie np. głośna sprawa Epsona z blokada chipsetu po 5000 str czy Apple iPod z niewymienialną bateria (odszkodowania w mln $ uznane sądowe) kolejny przykład moja babcia ma lodówkę Mińsk chyba 30 lat żarówki nawet nigdy nie wymieniała, naprawdę poczytaj o celowym postarzaniu produktu pojęcie powstało w latach 50 XX wieku, a co do Asusa też jestem dużym zwolennikiem tej marki za jakość i funkcjonalność ale nawet mercedesy się psują !!! 320 PLN przekminię

Link to post
Share on other sites

Zgadza się, wszystko się psuje. Niestety jest to wynik coraz tańszej i masowej produkcji. Jestem strasznym sceptykiem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. I nie ma znaczenia kiedy dana teoria powstała. A temat karty niestety już zamknięty...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...