Skocz do zawartości

Zmiana karty z GF MX440.


Recommended Posts

mówiłem ze chce grać na w miarę wysokich detalach w grę WarRock !!!!!!!!!! reszta gier mnie nie obchodzi bo nie ma co ulepszać tego złoma do nowych gier lepiej kupić nowego ale już o tym mówiłem :?::/

 

 

512 mb ram ddr 1 Goodram

 

http://www.neo24.pl/pamiec-goodram-ddr- ... ddr1-512mb).html :D

 

_nick_:

Nie pisz posta pod postem, przez 5h masz opcję edytuj.

Link to post
Share on other sites

sorki mam płyte główną KT400 :P ściągnąłem CPU-Z i się dowiedziałem :D ze mnie, sry za błąd :)

 

 

 

to znaczy mam chipset via kt400 a southbridge vt8235 :?: juz sam nie wiem :D) o co biega

 

Manufacturer : MSI

Model : MS - 6712 :D o tak

 

dobra ramy dzialaja :P co najpierw karte czy zasilacz ??

Link to post
Share on other sites

ale po co - skad wiemy ze on juz zle chodzi to ze nie jest to markowa zasilka nie znaczy ze koniecznie trzeba ja wymieniac - miliony ludzi dzialaja latami na tego typu zasilkach az nie padna (jak kazdy kiedys i niekoniecznie musi byc jakies wielkie bum - 1 na 100 przypadkow)

to jest tak slaby komp ze niewiem czy az tak potrzebuje tej wymiany a wymieniac tylko dla tego ze - wypadaloby zalecic wymiane

 

ale skoro Nick radzi to wymieniaj - przynajmniej spokojnie zasniesz:)

Link to post
Share on other sites

racja kiedys i tak to trzeba bedzie zrobic

ten zestaw ma przed soba kilka msc. zycia wiec skoro cos dokupywac to moze juz z mysla o nastepnym kompie (jak dla mnie to poprostu szkoda tu pakowac zbednie 6dych za jakas stara zasilke bo niedlugo i tak pojdzie w smieci) mozna owszem i kupic ale mozeby tak juz cos za 150 -180

Link to post
Share on other sites

A chciałbyś ryzykować lopez? bo ja nie, ale niech autor sam zadecyduje.

Nikt chyba nie chce ryzykować ale to nie jest tak że jak masz zasilacz z ,,czarnej listy" to na pewno kiedyś będzie buum!! jeśli taki zasilacz nie ma wymagającej konfiguracji to spokojnie potrzyma kilka lat bez problemu i nie zawsze musi wybuchnąć :jupi: np: komputer mojego brata już 2 rok trzyma Tracer 4life 400wat>>

athlon 2000+

7300 gt palita

1 gb ramu

2 napędy

dysk WD 80 GB

 

i wszystko super stabilnie więc nie zawsze jest niebezpieczeństwo choć przy zmianie karty na mocniejszą jednak przydałoby się dla świętego spokoju :) >>prościej mówiąc zgadzam się z _nickiem_ lepiej nie ryzkować ale są wyjątki od reguły :rotfl:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...