Skocz do zawartości

GeForce 8800 GS


Recommended Posts

Nie ma sensu bo po 1 będzie ci ograniczać ją procesor, po 2 istnieje duża szansa że twój zasilacz jej nie udźwignie - to jest tracer, więc 400W to tylko naklejka mająca mało wspólnego z rzeczywistością.

 

Sugeruję kupić zasilacz Modecom MC-350 (ok. 100 zł) + karta graficzna HD2600XT (ok. 250 zł).

Link to post
Share on other sites

Może da radę, może nie (raczej nie). Jeśli nie da rady, to w najlepszym wypadku będziesz miał restarty, a w najgorszym - coś sobie uszkodzisz. Także nie ma co próbować, tylko kupić kartę z porządnym zasilaczem - np. tym co podałem, żadne Tracery, Feele, Iboxy, Codegeny, Colorsity i co tam jeszcze maja za ~50 zł. No chyba że chcesz ryzykować.

Link to post
Share on other sites

8800 GS, gdzieś jeszcze to wypatrzył? Od paru miesięcy to się nazywało 9600 GSO, a obecnie 9600 GSO to już inna karta... :? To nVidia namieszała, nie ja. Dla twojego kompa to prawie idealna karta, 8600 gt sobie daruj, kastrat straszliwy. Wszystko zależy od ceny, skoro piszesz 8800 GS to chyba myślisz o używce.. Napisz coś bliżej.

Link to post
Share on other sites

Na tym forum nie ma edycji postów.

Nie warto dopłacać wg mnie, karta jest prawie dwa razy szybsza od 8600GT, a z tym procesorem różnica może wynieść 10-20% (w zależności od gry). No chyba że rzeczywiście będzie to 20 zł różnicy (w co wątpię).

Link to post
Share on other sites

Może da radę, może nie (raczej nie). Jeśli nie da rady, to w najlepszym wypadku będziesz miał restarty, a w najgorszym - coś sobie uszkodzisz. Także nie ma co próbować, tylko kupić kartę z porządnym zasilaczem - np. tym co podałem, żadne Tracery, Feele, Iboxy, Codegeny, Colorsity i co tam jeszcze maja za ~50 zł. No chyba że chcesz ryzykować.

Zgadzam się, ale są wyjątki od reguły, np. używana Delta czy Fortron z 50zł to dobre zasiłki.

Link to post
Share on other sites

Już wiem skąd: na agito pojawił się jeden 8800gs za 269 zł, a najtańszy 8600gt 217 zł. 52 zł różnicy, ja bym dołożył. 8 ROP, 16 TMU, 32 SP kontra 12, 48, 96 odrobinę wyższe taktowanie. Ta sama rodzina kart, stawiałbym na większą różnicę wydajności niż 20 % nawet na tym procku. Zresztą nawet jakby się chciał tego pozbyć to tą jeszcze się sprzeda.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...