Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

ProLine-kupowałem u nich cały asortyment pc(programy pudło i monior. Miałem swój plan na nowego PC i gości mi zmodyfkowali. Zamówiłem musiałem zapłacić 100zl za szybki złożenie bo miał być na Gwiazdkę.Zamówiłem i wszystko sprawnie poszł gdy po 3 dniach zadzonił telefon. OdebrałEM i koleś powiedział że zamównienie jest gotowe do odbioru. Odebrałem sprzęt wsystko pięknie się błyszczało nowością jak psie wiecie co. Tak ogólnie to naprawde szczerze polecam.
Link to post
Share on other sites

ataniej.pl - Kupiłem tam monitor BENQ V2420H i obudowę COOLERMASTER HAF 932 oba zamówienie zostały bardzo szybko zrealizowane, obudowę kupiłem o 16:00 za pobraniem kurierem na następny dzień po 13:00 była już u mnie. W dodatku ceny bardzo dobre, polecam jeśli chcesz żeby dostać sprzęt szybko i bez problemów.

 

1komp.pl - Kupiłem tam zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W wybrałem sklep tylko dla tego że pisało że towar jest dostępny, jak się okazało nie był. Mail informujący o dostępności towaru dostałem dopiero po 20 godzinach i na dodatek po złożeniu zamówienia. Zasilacz miałem do nich trafić na dniach (2 dni max), po 7 dniach wysłałem maila czy został już wysłany odp. tak wysłaliśmy dziś. Po 3 dniach nic nie przyszło po telefonie okazało się że jednak nie wysłali i że wyślą dziś (piątek) i wreszcie zasilacz dotarł w poniedziałek, i tak zleciało ponad 2 tygodnie. Miałem też dostać sms z nr przesyłki za który zapłaciłem 1zł, sms oczywiście nie przyszedł. Nie polecam sklepu, na stronie pisze że mają dostępnych towaru 11630 mogę się założyć że 80% towar niema dostępnego od razu i zamawiają go, co przedłuża o parę dni wysyłkę i potem się czeka na towar ponad tydzień, chodziarz pieniądze wpłaciło się już w ten sam dzień. Był to mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
neo24.pl - naprawdę dobre ceny, zamówione komponenty były po 3 dniach do odbioru w punkcie. Obsługa klienta telefoniczna wymaga cierpliwości (choć to był gorący okres przedswiąteczny), ale odpowiadaja rzeczowo i konkretnie - nie mieli pewnych części i spokojnie się do tego przyznali i zaproponowali zmianę bądź rezygnację by "nie blokować" reszty zamówienia - wolę to niż ściemnianie że będzie za........ Nie korzystałem z kuriera. POLECAM
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

ram.net.pl

To nie sklep, to piaskownica z nieodpowiedzialnymi małolatami

Oczekuję na realizację zamówienia 12 dni,

brak kontaktu telefonicznego (prócz automatu od kilku dni nikt nie odbiera połączeń),

brak kontaktu e-mail,

permanentne ignorowanie klienta,

strach pomyśleć o realizacji reklamacji,

totalna amatorszczyzna,

nie dziwi fakt, że sklep jest pomijany w ogólnopolskich rankingach na najlepszy sklep internetowy,

Jeśli nie chcecie mieć problemów to trzymajcie się od RAM.net-u z daleka,

niech was nie omami konkurencyjna cena produktów bo nie będziecie mieć okazji się nimi nacieszyć,

przestrzegam przed tym sklepem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
ram.net.pl - ja nie polecam, teoretyczny czas realizacji wynosić miał 7 dni (5 dni roboczych), po 2 tygodniach napisałem do nich na GG i o dziwo odpisali mi :zamykamy: więc wymieniłem 2 rzeczy na inne i paczkę wysłali na następny dzień, więc trzeba samemu dbać o swoje zamówienie :) , a no i najważniejsze nie opłaca się kupować po za 3 tygodnie jak otrzymasz sprzęt ceny będa niższe od tych jakie płaciłeś przy zamawianiu :Psorry za taki długi opis
Link to post
Share on other sites

Pewnie juz bylo ale :

Sklep ESC.pl

Potwierdzenie zamowienia bylo mailowo i telefonicznie :D obiecany termin dostawy dotrzymany, pełen profesjonalizm, dobry kontakt, tanio.

 

Sklep Gral.pl

Potwierdzenie mailowo i sms, dobry kontakt,tanio jak na wawe, precyzyjne odpowiedzi i zobaczymy pozniej ile bede musial czekac na zamowiona przesyłke z 10-02-2011 (nie mieli cezgos w jednej siedzibie i beda scigac z innej czy jakos tak.) EDIT po otrzymaniu paczki bedzie.

Link to post
Share on other sites

KIRK.PL i MORELE.NET

złożyłem tam całego kompa i kupiłem masę innego sprzętu.

Wielki pozytyw, bardzo dobry kontakt, cenowo stoją świetnie i czasy realizacji zamówień są krótkie.

Z infolinii raz korzystałem(kirk) - bardzo pomocna i rzeczowa.

 

(Dodatkowym plusem obu sklepów jest możliwość odbioru osobistego,w Warszawie mają punkty oddalone od siebie o 20metrów, przy stacji metra Stokłosy)

 

Teraz jak czegoś szukam, zaczynam od przejrzenia ofert cenowych kirka i morele.

 

Pozdrawiam

 

P.S

 

Pozytyw także dla EURO RTV, można sobie niezłą promocję cenową złapać w ich internetowej wyszukiwarce, towar przywożą do wybranego sklepu, można fajnie kupić na raty (6 rat bez odsetek bez ustalonej kwoty raty - Sygma Bank) - polecam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...