Skocz do zawartości

Kupno Dell Alienware AW2310


Recommended Posts

Szukałem idealnego monitora do gier FPS i chyba znalazłem.

http://www.x-kom.pl/p/59320-monitor-lcd-23-dell-alienware-aw2310-3d-czarny.html

Mam lekkie obawy i wątpliwości więc pytam. W większości sklepów ten monitor jest w okolicach 1800zł a na x-kom za 1400zł, dlaczego? Promocja, tacy są fajni czy jest to np. stara rewizja monitora czy po prostu dobra okazyjna cena? I jeszcze chciałbym by wypowiedział się ktoś kto posiada owy monitor i by wyraził opinię na jego temat bo niby w internecie są ogólnie pozytywne opinie to znalazłem też 2-3 recenzje który były strasznie negatywne.

Link to post
Share on other sites

generalnie jest to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) monitor do gier, możesz brać śmiało

co do cen to faktycznie się wahają, ale on zawsze kosztował 1,2-1,4k nie wiem skąd nagle takie pomysły, że 1,8-1,9k także kupuj puki wszędzie nie będzie kosztował tyle

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No więc moje wrażenia po przesiadce z Samsung 22' 226BW na DELL Alienware AW2310:

 

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.... zatkało mnie. Monitor oprócz wyglądu i ergonomii posiada niezłe zaplecze technologiczne.

Mój pierwszy monitor z Full HD, obraz piękny, kolory, itp. Na poczatku było ustawione 60Hz ale jak przestawiłem na 120Hz to oniemiałem z wrażenia, płynność jest znakomita i jeszcze ten niski input-lag a właściwie jego brak, znakomicie się sprawdza w FPS-ach. Moja ocena 10/10. Monitor wart swojej ceny, dla graca bardzo dobry, dal gracza FPS idealny.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...