Skocz do zawartości

Jest jakieś chłodzenie do GTX 590?


Recommended Posts

nie chcialbym Cie rozczarowywac ale niestety musze by pogloski falszywe sie nie rozchodzily

 

Twoje "pieklo" jest mniej wydajne od co lepszych 560ti w sli - nic nie zaoszczedziles - przykro mi ze Cie zawodze

 

wbrew pozorom lubie gdy sie ludzie ciesza ze sprzetu i nikogo nie lubie roczarowywac - niestety czesto taka moja rola - ale niestety, pogloski falszywe nie moga sie rozchodzic a sa jak wirus i latwo sie przyjmują

 

gdybys nic nie mowil o 580 nawet bym Cie nie stresowal ;)

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

No cóż, jak wiadomo gtx590 to obcięte 2 procesory gtx580 wciśnięte na 1 płytkę w niebotycznej cenie 3000pln teraz. Na dzień dzisiejszy jeśli ktoś szuka super wydajności to sli z gtx570 to optimum jakie może być. 2 karty czy to Twin frozr, czy windforce będa się o wiele mniej grzały, a wydajność będzie lepsza lub podobna. Dziwi mnie problem z temperaturą, bo niby wszyscy podczas testów gtx590 twierdzili, że ten wentylek daje rade. Za sli z gtx560ti też pewno nikt by sie nie obraził :)

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej zaoszczędzę na centralnym :D , a wgl. to mogę sobie przynajmniej bez wydawania 4 tysięcy na 2x 580 grać w wieśka 2 z ubersamplingiem( wg. mnie jest z nim spora różnica)

Wiedźmin 2 nie obsługuje ani SLi ani CrossFireX. Karty niby się skalują, ale wydajność nie wzrasta. :)

Link to post
Share on other sites

Niestety ale poza chłodzeniem wodnym nic tutaj nie wskórasz (wokół rdzeni są różne rozstawy otworów montażowych). Nie wiem jednak skąd u Ciebie niechęć do wydajnego chłodzenia wodnego (skoro było Cię stać na taką kartę graficzną to wydaje się, że koszt chłodzenia wodnego nie powinien Cię odstraszyć ;)).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...