Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam Dirta 3 z tej zdrapki od amd normalnie się zainstalował na steamie ale jak odpalam grę to nie mogę założyć profilu bo wyskakuje, że windows live nie może się połączyć bo regionalna blokada czy coś i profilu przez to nie można założyć(loguje mnie na konto live ale offline). Mam konto live już długo na polskę i zawsze działało w np street fighterze iv.

 

Neta mam dobrego (akademik)

Może to coś da tylko w dircie live jest po angielsku w innych grach zawsze miałem po polsku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Kolego mam to samo ! DiRT 3 kupiłem w pre-orderze wersja pudełkowa i to czy połączy się z Livem to loteria raz się łączy i pograć idzie a 10 razy nie chce się zalogować i wyskakuje właśnie problem z regionem też liva mam na PL zmigrowanego i z innymi grami nie mam problemów tylko ten nieszczęsny dirt nawet dzwoniłem do pomocy technicznej M$ i nic nie wskórałem żenada normalnie mam oryginalną grę a pograć nie idzie online powinni mi oddać kasę za tą grę a grę zostawić mi gratisowo jako zadośćuczynienie !

Link to post
Share on other sites

Mialem tez problem, ale w koncu jakos sie udalo. Konto live mam chyba polskie, bo zeby miec UK, musialem zmieniac ustawienia regionalne systemu, jakas lipa, w koncu dalem spokoj. Udalo sie chyba za 30-ym razem, trzeba probowac czesto, bo serwery maja przeciazone i rozne bledy wyskakuja. Tez mam DiRTa 3 ze zdrapki.

 

P.S.

Warto zainstalowac najnowszego GFWL ze strony M$.

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja już dawno przestałem w tą grę grać bo nie mam nerwów łączyć się z 30 razy aż w końcu zaskoczy połączenie, nie wiem co oni porobili z DiRT2 nigdy nie miałem takiego problemu ale teraz również jest więc wina leży po stronie tego badziewnego programu windows live coś zrypali ewidentnie po jakiejś aktualizacji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...