Skocz do zawartości

Windows 7 Czarny ekran


Recommended Posts

Witam mam problem z pc-tem, Otóż od 2 dni co kilka uruchomieni nie mogę uruchomić systemu w normalnym trybie, ładuje się systemem wyskakuje napis zapraszamy a zamiast pulpitu jest czarny ekran, widać tylko kursor myszki, muszę w tedy go resetować i przełączać na tryb awaryjny następnie wyłączać i próbować uruchomić w normalnym trybie gdy dalej się pojawia czarny pulpit znowu włączam tryb awaryjny i tak w kółko aż zaskoczy normalny tryb który zaskakuje za 4-5 razem.. zauważyłem że dzieje się to za każdym razem kiedy zostanie rozerwane połączenie z internetem (neo 20mb) i wyłączę komputer :(

Parametry: I7 870 box, Asus eah 5770, Ga-P55A-UD3, 4gb ram ddr3 1600Mhz, 550w rasurbo, dysk 1tb

(+ dla każdego kto kto pomoże)

To link do logów systemu http://www.wklej.org/id/602398/

Edytowane przez BinCore
Link to post
Share on other sites

Odlaczajac router od komputera ten sam problem wystepuje?

Tak, w takim razie zrobię tak jak kolega radzi

przywracanie systemu

a jeżeli to nie pomoże

Spróbuj formata zrobić

a gdy to nie da efektu

trzeba będzie poszukać przyczyny w podzespołach.

Zrobiłem przywracanie systemu niestety nie pomogło, poszperałem trochę w internecie i z tego co wyczytałem to nie będzie winna, sprzętu, czy zawirusowanego systemu, u wielu osób występuje ten sam problem co u mnie nazwano to tzw "czarny ekran śmierci"

link link tutaj http://webhosting.pl/Najnowsze.poprawki.od.Microsoftu.przyczyna.czarnego.ekranu.smierci można znaleźć link do do aplikacji która "teoretycznie pomaga niektórym ofiarom łatek" niestety link nie działa już, może ktoś z was wie gdzie można pobrać taką, aplikację, aktualizację, dzięki czemu można to naprawić, sądzę że miscrosoft gdzieś takie coś umieścił skoro u wielu użytkowników taki problem występuje, ja nie mogę tego znaleźć :(

Edytowane przez BinCore
Link to post
Share on other sites

Dwa razy spotkałem się z takim problemem, dwa razy na laptopie. W jednym przypadku pomogła aktualizacja biosu płyty głównej, natomiast w drugim instalacja świeżej kopii systemu. Na początek sprawdziłbym czy nie ma aktualizacji biosu płyty i grafiki oraz zainstalował wszystkie najnowsze sterowniki. Później tak jak sugerował radoslaw999 naprawa systemu z płyty, a w ostateczności postawienie go od nowa.

Robiłeś może jakieś OC na swoim kompie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...