Skocz do zawartości

Recommended Posts

:)

 

 

Jak najbardziej polecam tą wersje gtx 560 ti mam radeona 6870 msi Hawk , dokładnie z tym samym chłodzeniem świetna karta doskonale się podkręca z moim phenomem x4 955 be @4230mhz i radeonem 6870 gpu 1000mhz pamięć 5000mhz w batlefield 3 gra na ustawieniach ultra i rozdzielczość 1920 /1080 mam od 45 -90 klatek średnio jest ok 52 czyli doskonale a po aktualizacji sterowników do najnowszej wersji będzie znacznie lepiej

 

http://benchmark3d.c...ormance-preview

 

W tą średnią 52 fps nie chcę mi się wierzyć za bardzo :P

 

http://www.fotoload.pl/123aa3/0e7f5078d451333d9c806c434c3d9e261538_min.png

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Chłopie zobacz na allegro do 1000zł wyrwiesz gtx480 zmień chłodzenie na Accelero i lej na pozostałe karty bo każda sie chowa a przy tym osiągasz to co chciałeś.

 

TU MASZ ! http://allegro.pl/listing.php/search?string=GTX+480&category=0&sg=0

 

 

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

GTX 570 nieco wydajniejszy ? Przecież to kastrat w porównaniu do GTX 480 czy GTX 580.GeForce GTX 570 ma węższą szynę,mniejszą ilość pamięci ram,oraz wycięte 8 ROP do tego sekcja zasilająca jest uboższa w fazy zasilania w porównaniu do "pełniejszych" braci,Karta powinna nosić nazwę GTX 475,a nie GTX 570 bo jak by nie patrzeć to GTX 470 po liftingu i nic więcej.Z tym poborem prądu to proponował bym sobie darować takie argumenty.Ten kogo stać na kartę z segmentu Hi_end raczej nie zastanawia się nad poborem prądu tym bardziej że każda z tych kart jest nie mniej prądożerna tym bardziej po ewentualnym OC w przyszłości

 

A tak wygląda wydajność >>>

http://nvision.pl/Test-kart-graficznych-DX11-i-DX10-20102011--Articles-405-ndetails-33.html

Edytowane przez SP1DER987
reg. 2j
Link to post
Share on other sites

Geforce GTX480 byłby dobrą ofertą ale nie za ta pieniądze i nie z głośnym i nie do końca efektywnym referencyjnym coolerem GPU. Dopiero coolery GPU klasy Thermalright Shaman, Gelid Icy Vision rev. 2 i Arctic Accelero Xtreme Plus/Plus II jemu podołają o wiadomo, że coolery te nie kosztują kilka zł. Ponieważ za 1200-1300 zł można mieć GTX570 z w miarę dobrym coolerem GPU (a do niższych rozdzielczości wystarczy jakiś wykręcony GTX560 Ti) to nie widzę żadnego sensu w tym gorącym Fermim...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ale o co sie tu gryzc i tak 560ti soc przebija 570 i 480 - a kosztuje mniej

 

po oc do 1050 praktycznie dorownuje 580tce -wiec chyba .... by kupil 480 za 1200 to tego ten grzejnik

zreszta widac jakie ma "powodzenie" na allegro

 

a zobaczcie jakie ma hawk

 

ludzie mysla zanim cos kupia - w przewazajacej mierze mysla bo niektorzy to wogole nie zamierzaja nawet myslec

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Poprosił bym jakieś testy potwierdzające powyższy post, bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;> GTX 560 Ti SoC @1Ghz według testów, które sam wykonywałem czasami dogania REFERENTA GTX 570 jednak ogółem i tak brakuje mu wydajności a gdzie tam GTX 580... Dodam, że testy wykonywałem na i5 2500K OC @4,7 Ghz.

Link to post
Share on other sites

i co z tego ze mozna wszystko mozna ale nie tak

 

tu masz oryginalne ustawienia w cenie950 zl - chlodne i nie wyjace rowne gtx570

 

gdzie tu z tym syfem 570?

 

ile go podkrecisz? i tak nie przebije gtx560ti na 1050

 

po co go wogole kupowac ? by miec nazwe gtx 570 ? - goracy wyjacy szrot?

 

idiota tylko wyda 1400 na to samo co ma w cenie <1000zl plus chlodniejsze a co za tym idzie cichsze

 

jak to gdzie tam 580-? tuz za rogiem 15%-20% to zadna roznica po oc do 1050 sopada do <10% to juz wogole praktycznie to samo i to za polowe ceny

 

nie wiem kto wydaje 1000zl za 8-10% roznicy - chyba znowu idiota ale swiat pelen, jest komu wydawac :P

 

kupic sobie wyjca dokladajac za to 1kolo dla 4-5kl wiecej to trzeba byc niezle zdesperowanym

 

ps

rynek sie zmienia to co kiedys bylo fajne czy znosne dzis jest szrotem bo ma alternatywe i to znacznie lepszą

za kilka miesiecy pewnie 560ti hawk bedzie szrotem:)

 

to sa wszystko smieci i czym szybciej sie to zrozumie tym mniej sie w nie umoczy

dlatego jestem absolutnie przeciwny naciaganiu kogos na wydane grube setki ktore nic nie znaczą

 

nic powyzej gtx560ti - nie ma na chwile obecną prawa bytu u czlowieka umiejacego liczyc i korzystajacego z tej umiejetnosci (nie licze tych nie korzystajacych)

potem tylko sli i znowu z tego samego

 

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Widzę, że płaczesz bo cię nie stać na nic lepszego niż GTX 560Ti i nie dopuszczasz do siebie myśli, że GTX 570 jest wydajniejszy nawet jeżeli podkręcisz swojego GTX 560Ti....no cóż. Tutaj wynik z 3Dmarka11 http://3dmark.com/3dm11/1888128?show_ads=true&page=/3dm11/1888128?key=tyuX9e85fVtF28hYLDK4bLYzJJxdLQ Tak wiem to tylko 3dm11, ale czy GTX 560Ti będzie miało wynik chociaż zbliżony do powyższego? W dodatku 10% wydajności na takiej półce wydajnościowej to jednak nie mało.

Edytowane przez kima2
Link to post
Share on other sites

To juz kazdy glupi powinien wiedziec, ze GTX570 bedzie wydajniejszy.Popatrz tez na to, ze 570 mozesz jeszcze sporo krecic, zyskajac tym samym na wydajnosci conajmniej 15 %.Chlodzenie w niereferencyjnej GTX570 ma byc gorsze od zmodowanego chlodzenia na GTX560Ti ? - osoba wyglaszajaca ta teorie powinna sie bardzo mocno strzelic w leb, moze wtedy sie cos pouklada poprawnie :).

Link to post
Share on other sites

3dmarka i co z tego 3dmarka ze 500wiecej na nic sie to nie przeklada nawet na 1kl

 

yamaha

chlodzenie nie jest gorsze samo w sobie ale ma wiecej roboty przy karcie ktora ciagnie 50W wiecej - sam sie strzel w leb

 

 

kazdy glupi - to policz wydajnosc pomnoz liczbe przez czestotliwosc

pokaz ten test co to niby 570 jest wydajniejsza - nie jest bo zwyczajnie byc nie moze

ma taka sama sile przerobową

co chcesz udowodnic - ze napis 570 brzmi lepiej niz 560?

kazdy glupi wie ze 570 jest wydajniejsza od 560ti soc - to sie zgodze - KAZDY GLUPI to wie

 

niby to ile mozesz krecic 570?

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Moja ciągnie 910mhz na rdzeniu....temp max to 74stopnie podczas Metro 2033. A to, że GTX 570 lepiej brzmi to nie prawda bo jednak chciałbym mieć w nazwie "Ti" jednak z GTX 570 mam +10 do szpanu na "dzielni" ;>. Po podkręceniu z 750mhz na 900mhz na rdzeniu w 570tce jednak jest różnica i to nie mała jednak nie wiadomo jak tam sekcja zasilania...

Link to post
Share on other sites

no i nadakl nic nie zyskales wzgledem 560ti

skoro 950 przy 560ti = 750 przy gtx570

to nadal 1050 560ti = 900 gtx570

 

zyskales te "cos tam" na dzielni i calkiem niezly szum z budy +1/2 kl przy sredniej 40

czyli tak naprawde nic nie zyskales - na moje to straciles bo szum z budy w mojej opinii jest czyms niestrawnym

 

wytlumacz kupujacemu ze kupuje cos tam na dzielni :P

podczas gdy ma to samo bez gigant szumu taniej - czy to cos na dzielni jest wogole cokolwiek warte? ;)

 

ps

900 dla 570 to juz morderstwo :P trudno dokonywalne

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Miałeś kiedyś GTX 570? Wdaje mi się, że nie bo to co mówisz to w ogóle nie prawda. Chłodzenie TF2 jest bardzo cichym chłodzeniem, a po podkręceniu do 900mhz taki GTX 560Ti nawet na 1,1Ghz nic nie zrobi. Z resztą nie każdy egzemplarz GTX 560Ti kręci się do 1Ghz. Jest to inna półka kart i wydaję mi się, że tu dyskusja powinna się skończyć.

Link to post
Share on other sites

nie mialem i nie zamierzam ale doskonale znam chlodznienia wszelkie i ich siłe

to co dla Ciebie jest cisza dla mnie jest nie znosne

zalezy kto do czego ptrzywykl

 

czemu dyskusja powinna sie skonczyc ?

 

nie udowodniles jeszcze niczym i nigdzie ze zakup 570 jest sensowny

kiedy do wyboru mamy tanszy 560ti SOC

bym chcial sie przekonac ze jest sensowny ale nie widze niczego

 

jedyny argumet to to ze jest silniejsza i juz + cos na dzielni

kiedy testy mowia co innego

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...