Skocz do zawartości

Battlefield 3 pierwsze wrazenia beta


Recommended Posts

NO cuz szalu nie ma obawiam sie...gierke zakupilem przez Origin w wersji Limited Edition tak wiec dostep do bety mam juz dzis...

Rush na mapie metro cos tam....ogolnie to odnosze wrazenie ze graficznie od BBC2 nie rozni sie za wiele...mapa ogromna...nie widac za wiele...wymagania dosc wysokie...c2d8400@4ghz,4gb ram,sapphire5870 w rozdzialce 1920x1200 srednia klatek 30-50 max...zmiana ustawien graficznych od niski po ultra nie wnosi nic do skoku wydajnosci ale i co dziwne praktycznie wszystko wyglada identecznie jezeli chodzi o jakosc textur rozbieznosci znikome...

Szczerze powiedziawszy to nie polecam tej bety bo mozna sie zniechecic do gry ,ktora mam nadzieje bedzie bardzo dobra :-)

pozdro 4 all

 

Pisz zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Edytowane przez SP1DER987
Reg.. 2h
Link to post
Share on other sites

Miał być beryl commando w BF3 i oczywiście go nie ma. Seria BF schodzi na psy jeżeli chodzi o odwzorowanie ekwipunku.

 

Oczywiście strona amerykańska się zgadza, oni to eMek mają w nadmiarze. AEK-971 nie przeszedł projektu "Abakan" Wyprodukowały go w nielicznych sztukach prywatne fabryki broni w Rosji. Testowały ją niezależne oddziały wojska rosyjskiego. Broń ta jest zawodna, jednak dzięki zastosowaniu przeciwwagi ograniczono mocno odrzut jednym słowem mówiąc, można było siać na auto nie czując niczego.

W obecnym uzbrojeniu Rosji jest karabin AK-74, nie wiem jak teraz może jeszcze ewentualnie AK-107 z przeciwwagą w zamku.

 

Beta oczywiście jest zamknięta i jest tylko dla graczy, którzy kupili BF3 w opcji "limited". Wszystko nastawione na kasę, jak była beta BC2 to sobie przetestowałem, pograłem, spodobało się to kupiłem.

 

Naprawdę bronie kuleją, jak dla mnie. Oczywiście MG3 już nie ma, innych RKM też nie. Nie mówię o odwzorowaniu strzelania tylko o samym inwertarzu. W BBC2 było broni troszeczkę i było co wybrać. Teraz tylko pare na krzyż. BF2 był najlepszy i nic tego nie zmieni. Wiem, że zaraz inni wylecą, że w BF2 hitboxy są złe. To może ja polecam BC2 co do tego, bo akurat mi często hitbox nie zalicza a krew się leje, a ping mam poniżej 100.

Link to post
Share on other sites

Beta oczywiście jest zamknięta i jest tylko dla graczy, którzy kupili BF3 w opcji "limited". Wszystko nastawione na kasę, jak była beta BC2 to sobie przetestowałem, pograłem, spodobało się to kupiłem.

Chopie, Ci "lepsi" mają granie dwa dni przed nami, otwarta beta jest dla wszystkich od jutra do 10 października - tak samo jak w BC2 możesz przetestować, pograć, zdecydować czy kupić ;)

 

W BBC2 było broni troszeczkę i było co wybrać. Teraz tylko pare na krzyż.

Eee... bo to beta :co:

Wyjdzie pełna wersja to zobaczysz ile jest broni :P

Link to post
Share on other sites

NO cuz szalu nie ma obawiam sie...gierke zakupilem przez Origin w wersji Limited Edition tak wiec dostep do bety mam juz dzis... Rush na mapie metro cos tam....ogolnie to odnosze wrazenie ze graficznie od BBC2 nie rozni sie za wiele...mapa ogromna...nie widac za wiele...wymagania dosc wysokie...c2d8400@4ghz,4gb ram,sapphire5870 w rozdzialce 1920x1200 srednia klatek 30-50 max...zmiana ustawien graficznych od niski po ultra nie wnosi nic do skoku wydajnosci ale i co dziwne praktycznie wszystko wyglada identecznie jezeli chodzi o jakosc textur rozbieznosci znikome... Szczerze powiedziawszy to nie polecam tej bety bo mozna sie zniechecic do gry ,ktora mam nadzieje bedzie bardzo dobra :-) pozdro 4 all Pisz zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Zupelnie sie nie zgadzam, fakt faktem ze na Twoim kompie B3 rzeczywiscie moze byc troche zblizone do BC2 chociaz smiem twierdzic ze wyglada lepie chociazby ze wzgledu na szczegolowosc map na kazdym kroku, a jesli chodzi o roznice miedzy ustawieniami niskie a ultra, hmmm tak jak mowie moze na swoim kompie az tak jej nie widac ale generalnie roznica jest przeogromna, generalnie skok jakosciowy olbrzymi! :) Najladniejsza gra na pc, tym bardziej biorac pod uwage ile rzeczy dzieje sie na ekranie, pozdro:)

Link to post
Share on other sites

Chopie, Ci "lepsi" mają granie dwa dni przed nami, otwarta beta jest dla wszystkich od jutra do 10 października - tak samo jak w BC2 możesz przetestować, pograć, zdecydować czy kupić

nie dla wszystkich tylko dla imbecyli i desperatow,ktorzy odwazyli sie zainstalowac tego wirusa&szpiega od EA na swoim HDD pozal sie boze ,,origin,

 

wiecie co jest najlepsze ze ten uber fotorealistyczny tytul graficzny 2011 jes wtornym kotletem nie ma zadnej roznicy graficznej miedzy battleshit:bc2 a battleshit 3

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...