Skocz do zawartości

Problem z głośnikami Logitech Z-5500


Recommended Posts

ok sprawdzę mam głośniki 2 lata 8 miesięcy i dzieje się tak o 2 miesięcy że buczy ale czasami przestaje a potem znowu buczy i tak wkoło

czasami wystarczy delikatnie puknąć w subwoofer i nie buczy a czasami mocno uderzę w głośnik a nie chce przestać buczeć sprawdzę jak poluźnię od panelu wtyczkę

Buczy jak jest podłączony do prądu nawet nie muszę słuchać muzyki

Edytowane przez Rozpruwacz
Link to post
Share on other sites

ok dzięki THX pozdro na razie się sprawuje dobrze to rozwiązanie Dzięki. Głośniki grają rewelacyjnie już nie ma buczenia w tej chwili THX jakby co to jeszcze przeczyszczę bo od 3 lat nie ruszane a od 5 miesięcy dopiero grają bo miały przerwę dlatego że miałem wypadek i nikt nie włączał mojego sprzętu i może się zakurzyły w tym czasie

 

a jakieś przyczyny mogą być inne>?

Link to post
Share on other sites

panowie a jak u Was z panelem? ja mam je 3 rok i od niedawna panel delikatnie potrafi przygasnąć, poczytać na necie można o awarii tego dziadostwa, czy wiecie jak temu zapobiec? osobiście obwiniam za to te małe polimerowe kondziory które przynajmniej u mnie już są mocno "krwawiące"

 

effendi a co ma do tego uziemienie?

Edytowane przez Szejk Jasim
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No ja na przykład mam 3 zestawy głośników i każdy buczy w mniejszym lub większym stopniu. Mega elektryk wpadł i powiedział, że to przez to, że nie ma uziemienia i idzie przydźwięk z sieci a uziemienie takie coś odprowadza i niweluje.

Chałupa stara a nie będę teraz kuł ścian więc się przyzwyczaiłem :/

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

to nie ma znaczenia :)

Jak kuźwa nie ma znaczenia ?! Ja odesłałem głośniki na gwarę, sprawdzono je u producenta i odesłano. Potem ja sprawdziłem je osobiście u kumpla w domu i nie buczały więc co ty pierdzielisz, że to nie ma znaczenia człowieku jak ten temat jest stary jak świat.

Link to post
Share on other sites

to ja sprawdzę u kuzyna sam subwoofer bo u niego nie buczy a mamy tak samo długo prawie 3 lata

Dobry pomysł>??hmm

Aha co do panelu to działa bez zarzutu ale u kuzyna nie świeci podświetlanie te górne. Te dolne co załącza panel świeci a tak to panel gitara ale ta firma LogiTech oszczędza na jakości beznadzieja a głośniczki tanie nie były kit im w oko

 

U mnie jak buczy to czasami pilot nie działa to coś będzie z całymi komponentami w środku nie tak tak myślę

Edytowane przez Rozpruwacz
Link to post
Share on other sites

Panowie! Jeżeli zestaw głośnikowy nie buczy a zaczyna buczeć po połączeniu z komputerem to ja myślę, że przyczyna jest tylko jedna - PĘTLA MAS!! Może być rożnie, komputer i głośniki mogą być podłączone do jednego i tego samego gniazda i będzie buczało, jeżeli głośniki są podłączone przewodem z wtyczką ze stykiem ochronnym to proszę odłączyć styk ochronny i skończą się brumy. Jeszcze ciekawiej jest kiedy mamy na przykład tuner TV w komputerze, wtedy będzie buczało bo masa przychodzi przewodem antenowym gdzieś z rozdzielacza w piwnicy. Ale w 80% przypadków należy odizolować masy zestawu głośnikowego od sieci.

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Panowie! Jeżeli zestaw głośnikowy nie buczy a zaczyna buczeć po połączeniu z komputerem to ja myślę, że przyczyna jest tylko jedna - PĘTLA MAS!!

Tu masz racje tylko właśnie moje buczą w jednakowym stopniu - czy sa podlaczone czy nie - jeden grzyb

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...