Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Logitech X-530

Logitech X-530 Głośniki audio 5.1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 radoslaw999

radoslaw999
  • Niedoszły Ninja ;]

• 1000 postów
  • Miejscowość:Zgorzelec
  • 3DMark 06:13927

Napisano 23 wrzesień 2011 - 09:18

Witam,

Głośniki są 3 letnie. Wizualnie są w stanie idealnych, technicznym również. Siatki nigdzie nie są pozrywane, nic nie jest przetarte napisy takie jak "Volume" są w stanie idealnym. Kiedyś miałem problem ze ścieżką w elektronice, ale zostało to naprawione przez fachowca który kiedyś zajmował się serwisowaniem sprzętu audio. Z tej strony wszystko jest ok, pomimo problemu który wydarzył się kiedyś nigdy z głośnikami nie było najmniejszego problemu. Satelitki wszystkie grają, tak samo sub. Obecnie nie ma problemu z absolutnie niczym i wszystko działa idealnie. Sprzedaję bo chcę sobie zrobić stare kolumny na które potrzebuję funduszy Dlatego taka cena - dość niska, bo w skrócie mówiąc chcę je szybko upchać. Cena 120zł + KW.

Zainteresowanych proszę o PW.

Sprzedane.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Logitech X-530, Głośniki, audio, 5.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych