Skocz do zawartości

Apple Ipod Touch 1G 8GB + NuForce Ne-6


Recommended Posts

Witam

 

Jak w temacie.

Ipod'a jestem drugim właścicielem. jego stan obudowy jest bardzo dobry. brak jakichkolwiek zadrapań ekranu. aluminiowa tylnia obudowa posiada ślady użytkowania ale stosunowo małę jak na ipod touch 1g.

oprogramowanie , przycisk. ekran bez jakichkolwiek uszkodzen. w 100% wszystko sprawne.

 

Słuchawki na gwarancji. mało używane. zostały wygrzane 40h na odpowiedniej muzyce. również w 100 % sprawne

 

jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać foto.

 

 

Topić póki co jedynie w celach informacyjnych dla mnie czy znalazłbym sie potencjalny nabywca. NIe jestem do końca przekonany do sprzedaży.

 

Cena za całość 370 PLN

ipod 260PLN

sluchawki 110PLN

 

EDIT

 

batera ipoda w dobrym stanie. nie testowałem ile wytrzyma ..ale raz zdarzylo sie ze zapomniałem go wyłączyć grał 3 dni non-stop z głośnościa na 50 % czyli źle nie jest : )

 

 

odświeżam

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1839206413

 

 

Chciałbym sprzedać ipoda razem z słuchawki ponieważ planuję zakupić smartphone'a. Gdyby jednak ktoś chciał kupić osobno ipoda albo słuchawki proszę o kontakt. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Jesli ktoś jest chętny ale uważa że cena jaką zaproponowałem jest nieadekwatna również proszę o kontakt :)

Edytowane przez miglanc
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...