Skocz do zawartości

Problem z grafiką HD3850


Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam bardzo ale to bardzo nietypowy problem. Posiadam kartę Gainward HD 3850 DDRIII 512 MB, płytę główną Asus P5KPL/1600, dysk Szmata II WD, kartę audigy 2ZS, procek E5200, pamięci 2x 2GB Kingston HyperX 800 Mhz a to wszystko zasila mocarz BeQuiet 500 W sprawność 87%. Problem polega na tym, że podczas grania np: przez stworzoną przez siebie plansze w FarCRY 2 grafika się wyłącza po nieokreślonym czasie. Czasem 5 min albo 10 min. Problem nie występuje np w GTA 4 choć gra obciąża mocniej kartę. Po wyłączeniu się karty słychać jeszcze przez 30 s odgłosy z gry po czym tez zanikają. Po wciśnięciu przycisku reset płyta główną podaje 1 długi i 3-y krótkie sygnały co w płycie asusa oznacza problem z grafiką. Kiedy wyłączę komputer i ponownie włączę znowu wszystko gra. Testowałem zasilacz miernikiem, pamięci mem-testem 8 godzin dysk MMHD nic nie wykryło. Jestem, ciekawy co byście zrobili na moim miejscu. :?:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że gra oryginalna. Posiadam oryginalne pudełko i dwa lata gwarancji na grę. Dostałem w zestawie też naklejkę z certyfikatem Visty. Nakleiłem ją kuzynowi na komputer i o dziwo u niego działa gra. Ja mam XP ale to gó**o w porównaniu do visty. Vista nie zamula i nie jest pamięciożerna. Nie wiem może zabiorę mu naklejkę żeby i u mnie gra chodziła dobrze. Obstawiam, że może to też być niekompatybilny port FireWire albo zbyt czułe przetworniki analogowo cyfrowe od karty audigy.

 

 

ps. Prosił bym żeby nie pisały babyNEO

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...