Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

GRY PC - Herby klubów piłkarskich - książki "Dziedzictwo templariuszy" "Szkieletowa załoga"

gry pc książki herby piłka king berry

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Cineos

Cineos
  • Bywalec

• 120 postów

Napisano 08 wrzesień 2011 - 21:16

Witam. Dość nietypowa aukcja jednak sądzę, że zainteresuje ona każdego fana piłki nożnej oraz koszykówki. Otóż mam na sprzedaż unikalne, ręczne wycinane (każda literka - szczegół) oraz malowane herby klubów piłkarskich oraz najlepszego polskiego klubu koszykarskiego. Herby są pozostałością po zakończonej "działalności". Proszę nie pytać czy mam może herby innych klubów lub czy mogę owe wykonać. Poniżej zamieszczam miniaturki zdjęć.

Cena sztuki 40zl + k/w.
W zależności od kształtu, herby mają 16-24cm szerokości oraz wysokości.

AS ROMA
Dołączona grafika Dołączona grafika

JUVENTUS

ARSENAL

CHELSEA
Dołączona grafika

VALENCIA
Dołączona grafika

ASSECO PROKOM
Dołączona grafika

Spód każdego herbu jest pomalowany na czarno z miejscem do powieszenia na gwoździk.

SZKIELETOWA ZAŁOGA - MGŁA (S. King)
DZIEDZICTWO TEMPLARIUSZY (S. Berry)

Książki są używane (żeby nie kłamać :) ), jednak leżały na półce caluteńki rok, pomiędzy innymi pozycjami. Jednak żadna z nich nie była czytana. Nie są pogniecione - porysowane (pierwsza strona zagięta w "Mgle" co widać na zdjęciu - taką już ją dostałem).

Cena jednej książki 15zl + kw.
Lub 30zl za dwie już z wliczona przesyłką.

Przy okazji dodam iż mam do sprzedania gry na PC:
- Dark Messiah od Might and Magic - TOPSELLER
- gry z CDA:
26 x 1DVD
1 x 3 DVD (Call of Juarez).
Np.:
• Call of Juarez Więzy krwi
• Bionic Commando
• Full Spectrum Warrior: Ten hammers
• Two worlds
• Rainbow Six Vegas
• Hitman Trylogia
• Tomb Raider Legenda
• Resident Evil 5
• Kozacy II
• Resident Evil 3
• Spellforce 2
• Sniper Elite
• Broken Sword 3
• Morrowind
• Ubersoldier
• XPand Rally
• Hitman Kontrakty
• Deus Ex 2
• Gothic II
• Crashday
• Ninja Blade
• Sam and Max s. 1
oraz wiele innych

Zdjęcia poniżej - zrobione w takiej rozdziałce, aby można było zobaczyć etykietki płyt.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

JAKO ŻE NIE ZNAM WYCEN JEDNEJ PŁYTKI I CHCĘ SPRZEDAĆ KOMPLET PRZYJMĘ KAŻDA OFERTĘ NA PW.
Należy doliczyć koszta przesyłki.

Zainteresowanych odsyłam na PW

PC: i5 4590 + SPC Fortis II + UCTB12P / Gigabyte B85-HD3 / Crucial Tactical CL8 2x4GB / Gigabyte R9 290OC / CM G550 / Crucial M550 256GB / WD Blue 1TB / Fractal Design Core 3300 + 1xUCTB12 + 4xUCEV14

Peripherals: DELL U2414H / Audiotrak Prodigy CUBE / Microlab M880 / Superlux HD681 EVOII / Genius KB-G265 / CM Storm ALcor

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gry, pc, książki, herby, piłka, king, berry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych